Dołącz do nas

Snowboardowe szaleństwo z KOGISem

Newsy

Snowboardowe szaleństwo z KOGISem

Pamiętacie jak jesienią i wczesną zimą wszyscy martwili się czy spadnie w końcu śnieg, czy jest szansa na udany sezon narciarsko-snowboardowy?

Uczestnicy naszych obozów w Wiśle nie mają już wątpliwości, że zima dopisała nie tylko pod względem siarczystych mrozów, ale przede wszystkim śniegu, którego pokrywa miejscami ma 1 metr!

W tak znakomitych warunkach, w dniach pełnych słońca nasi obozowicze dzielnie ćwiczą na stokach i oddają się szaleństwu zjazdów. Po kilku godzinach intensywnych zajęć ze snowboardem i nartami, KOGIS-owa kadra przygotowała na każdy dzień mnóstwo ciekawych zajęć.

Nie ma czasu na nudę, idziemy na pływalnię, relaksujemy się jacuzzi, gramy w kręgle, uczestniczymy w kuligu z pieczeniem kiełbasek.

Próbujemy gry na oryginalnych instrumentach góralskich, szalejemy na śniegu podczas zjazdów na nietypowych urządzeniach, wyrabiamy piękne anioły z masy solnej czy biegniemy „odbić” uczestnika obozu porwanego przez beskidzkich zbójów!

www.kogis.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry