Podążaj za nami

Snowboardowe szaleństwo tylko na obozach KOGISa!

Newsy

Snowboardowe szaleństwo tylko na obozach KOGISa!

Hejka dziewczyny! Już dawno udowodniono naukowo, że zima bez nart i snowboardu to nie zima ;). Nieważne czy wokół wszędzie biało czy tylko na stokach – snowboardowe szaleństwo górą!

 

Pewnie właśnie teraz zaczynacie podchody w kierunku rodzicielskiej kieszeni , co by wam zapewniła sporą dawkę ruchu na świeżym powietrzu podczas ferii zimowych ;).  I dobrze, wszak sport to doskonała inwestycja w zdrowie, sprawność i zawieranie nowych znajomości z ludźmi, którym podobnie w duszy gra.

 

Mamy dla Was propozycję – zajrzyjcie na www.kogis.pl, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki i wybierzcie obóz narciarski lub snowboardowy dla nastolatków. „No nie, znowu reklama” – tak sobie pewnie myślicie. Cóż,  my nie owijamy w bawełnę, namawiamy Was, bo nasze obozy cieszą się dużym powodzeniem, mamy super wyluzowaną kadrę, zapewniamy intensywne zajęcia na stoku we wszystkich grupach zaawansowania zaś program uzupełniający to prawdziwy rarytas wśród ofert tegorocznej zimy! Wymienię niektóre tylko atrakcje jakie na Was czekają: aquapark, bowling, kulig, zawody zjazdowe na byle czym, zajęcia artystyczne, rajd terenowy, że nie wspomnę o dyskotece i karaoke… Ale to nie wszystko! Zajrzyjcie i zapoznajcie się z ofertą, w której mamy: obozy narciarskie i snowboardowe JUNIOR (12-17 lat), te same obozy 14-dniowe (wszystkie atrakcje razy dwa), wyjazdy dla początkujących i zaawansowanych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Obozy organizowane przez KOGIS zawierają karnety narciarskie w cenie obozu, żadnych kosztów ukrytych! A tutaj możecie podejrzeć jak się bawiła młodzież z nami rok temu: http://www.kogis.pl/galeria/108/. Obozy odbywają się w Beskidach, gdzie każdego roku przybywa atrakcji dla narciarzy, a trasy są doskonale utrzymane przez cały sezon.

Na zachętę dodam, że każdy kto wykupi miejsce na naszym obozie między 15 listopada 2012 a 15 stycznia 2012, dostanie 8 % zniżki na zakupy w sklepie snowgirl.

Czekamy na was na www.kogis.pl !

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń bez wahania – tel. (94) 372 02 43; tel. kom. 501 612 823 lub napisz kontakt@kogis.pl

 

kogiszima

 

odchudzajacyspacer

odchudzajacywisla2

wisa-2011_032

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry