Podążaj za nami

Ferie ze snowboardem w Wiśle – Obozy KOGIS – Zapraszamy!

Newsy

Ferie ze snowboardem w Wiśle – Obozy KOGIS – Zapraszamy!

KOGIS zaprasza na obozy snowboardowe JUNIOR (12-17 lat) wszystkich pozytywnie zakręconych wokół snowboardu.  Wyjazd przeznaczony dla początkujących oraz dla średniozaawansowanych, zakwaterowanie w Wiśle – nazywanej perłą Beskidów, w obiekcie o standardzie hotelowym, w przytulnych 3-osobowych pokojach z łazienkami.

Program szkoleniowy:

Osoby początkujące:  Będziemy jeździć do 4 godzin dziennie na płaskich stokach, bezpiecznych, przeznaczonych dla początkujących, wyposażonych w odpowiednie sprzęty do zabaw i zjeżdżania na nartach/snowboardzie. Będzie nawet narciarska karuzela! Będziemy jeździć używając tyczek i mierzyć czas zjazdu, a nasze postępy nagramy na video, aby zobaczyć, jakie zrobiliśmy błędy.  Codziennie odbędziemy profesjonalny trening z instruktorem doświadczonym w pracy z młodzieżą. Będziemy bawić się na stoku i przy okazji pilnie się uczyć. Chętni wezmą udział w zawodach na zakończenie turnusu i zdobędą nagrody!

Osoby średniozaawansowane:  do 4 godzin dziennie na kilku wyciągach – do dyspozycji wyciąg kanapowy i orczykowy, zależnie od chęci uczestników i warunków pogodowych – również dwa inne wyciągi orczykowe albo wyprawa do kolejnego ośrodka (w Wiśle jest ich mnóstwo).  Nauka jazdy freestyle – nauka ślizgów i skrętów, dla zaawansowanych również skoków i trików.  Profesjonalne szkolenie kilka godzin dziennie, doskonalenie jazdy, zawody, mierzenie czasu zjazdu, nagranie video w celu korekty błędów, ćwiczenia stylów, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa.

Jemy 4 razy dziennie! Śniadania, obiady, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną. Możliwe posiłki wegetariańskie (proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia na obóz).

Codziennie będziemy dowozić Was na stoki specjalnym busem. W cenie obozu karnety narciarskie!

Cena: 1190 zł

Terminy – według ferii zimowych we wszystkich województwach.

 

Więcej na www.kogis.pl

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry