Podążaj za nami

Quiksilver Team kończy QUIK SNOW EDIT

Newsy

Quiksilver Team kończy QUIK SNOW EDIT

Sesją na legendarnym kościółku w Szczyrku team Quiksilver Polska zakończył udział w pierwszej edycji QUIK SNOW EDIT.

 

Ostatnim skokiem było mega długie i wolne fs 3 od Michała Alstera, który po lądowaniu miał duży problem żeby zatrzymać się przed ulicą – wszystko będzie można zobaczyć na ich „quik snow” edicie, który teraz przez tydzień muszą złożyć, dopieścić i zaprezentować w sieci od poniedziałku 13ego lutego.

Podobnie do Quiksilverowców swoje działania skończyły już teamy Burn i Stench – Burnowcy atakowali dziś swoje secret spoty w okolicach Małego Skrzycznego a Stench crew w Wiśle znaleźli jedną miejscówkę na której mogli robić trzy różne akcje. Kreatywność górą.

Team dziewczyn także odpuścił jazdę po nocy, wydaje się iż jedynie team DC wciąż pracuje i pewnie gdzieś teraz odpalają agregat i lampy. Według „dżentelmeńskiej” umowy materiały można nagrywać także w niedzielę wieczorem – ale nie później.

Pomimo sakramenckich mrozów weekend trzeba zaliczyć do udanych, każda z ekip nagrała sporo materiału, klimat był jak najbardziej pozytywny, a pani z baru wciąż nie może się doliczyć ile piw wydała w piątek wieczór. Efekty naszej pracy już za tydzień!

qse_last

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry