Podążaj za nami

Obozy snowboardowe 2018 – baw się w ferie na śnieżnych stokach!

Newsy

Obozy snowboardowe 2018 – baw się w ferie na śnieżnych stokach!

Oto obozy nowej generacji, ze świetną kadrą, pod patronatem akcji Bezpieczny Stok:

  • dla dzieci 10 – 15 lat – snowboard w Szczyrku
  • dla dzieci 11-17 lat – snowboard w Białce Tatrzańskiej

 

Ruszyły już zapisy na zimowiska dla dzieci i młodzieży. W Tatrach i Beskidach możemy liczyć na dużo, dużo śniegu, więc wyjechać warto, zwłaszcza z uwielbianą przez Was, zwariowaną kadrą KOGIS. Wszystkie terminy ferii – do wyboru – decyduje kolejność zgłoszeń, zapisy trwają!

Oprócz przygód i nowych wrażeń – można uczyć się jazdy na nartach / snowboardzie na najlepszych stokach, pod okiem najlepszych instruktorów. Nie ważne czy dopiero zaczynacie swoją przygodę ze sportami zimowymi, czy już jesteście dobrymi narciarzami / snowboardzistami, są dla was różne grupy zaawansowania. Dla najlepszych i zaawansowanych proponujemy obozy „na maksa” – jazda niemal całe dnie, tylko dla wytrwałych, wolna jazda i nauka z instruktorami!

Renomowany organizator to gwarancja zadowolenia Dzieci i Rodziców, atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia czasu i nowe, ciekawe wyzwania i postępy!

Zapewniamy codzienne kilkugodzinne szkolenia w niewielkich grupach oraz wesołą atmosferę. Dodatkowo czekają na was wszystkich zabawy, wycieczka do Wisły lub Zakopanego, aquapark, xBox, wieczorne animacje, smart games, LEGO room, góralska biesiada i wiele więcej atrakcji! Grupy z Białki spotkają się też z rozśpiewanymi góralami i skoczkiem Jakubem Kotem. Aby uwiecznić ten niesamowicie spędzony czas, z  waszymi nowo poznanymi przyjaciółmi nakręcimy film obozowy, który będzie niebanalną pamiątką. Odpoczniecie z nami przy kubku z gorącą czekoladą na wieczorze filmowym.

W ferie nie daj szansy nudzie! Zapisy trwają, wszystkie formalności można załatwić przez internet.

Organizatorem niebanalnych wyjazdów nowej generacji jest KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej – www.kogis.pl

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry