Podążaj za nami

World Snowboard Tour i światowe gwiazdy muzyki w Polsce!

Newsy

World Snowboard Tour i światowe gwiazdy muzyki w Polsce!

1 marca 2014 roku za sprawą 3. już edycji Burn In Snow Heyah do Polski zawita cykl najważniejszych zawodów snowboardowych na świecie. Rywalizacji europejskiej czołówki towarzyszyć będą liczne koncerty. Wydarzeniem części muzycznej imprezy będzie z pewnością występ duetu prawdziwych legend hip hopu – Method Mana i Redmana.

Burn In Snow Heyah to najważniejsze polskie zawody snowboardowe należące do najwyższych rangą imprez międzynarodowego cyklu World Snowboard Tour. Od momentu swojego powstania ten puchar świata organizowany przez TTR Pro Snowboarding jest uznawany przez wielu czołowych zawodników za ważniejszy i bardziej prestiżowy od jakichkolwiek innych zawodów na świecie. Wystarczy wspomnieć, że właśnie do kalendarza WST należą tak legendarne imprezy jak XGames, czy Air&Style.Wyniki snowboardzistów, którzy będą rywalizowali 1 marca na stoku Dębowiec w Bielsku – Białej wpłyną na ich miejsce w globalnym rankingu, na którego podstawie pod koniec sezonu przyznane zostaną tytuły mistrzowskie.

Jednak dla wielu uczestników Burn In Snow Heyah to nie punkty czy nagrody są najważniejsze. Jak tłumaczy Michał Ligocki „Nie ma drugiej takiej imprezy jak Burn In Snow Heyah. Atmosfera w czasie zeszłorocznego nocnego finału, w czasie którego kilka tysięcy osób dopingowało zawodników, była po prostu niesamowita. Myślę, że w tym sezonie w Bielsku – Białej będzie jeszcze lepiej!”

Poza snowboardzistami na skoczni zobaczyć będzie można także freeskierów. Na nich również, poza nagrodami z puli sięgającej 60 000 złotych, czekają punkty prestiżowego międzynarodowego cyklu AFP World Tour (narciarski odpowiednik WST).

Nie tylko widowiskowa rywalizacja zawodników przyciąga tłumy na Burn In Snow Heyah. Impreza ta, to także festiwal muzyczny i jedno z najciekawszych wydarzeń kulturalnych w okresie zimowym.

Na miłośników dobrych brzmień czekają darmowe koncerty na małej scenie zlokalizowanej obok skoczni i występy w Hali Widowiskowej położonej nieopodal stoku Dębowiec.

Najgorętszym wydarzeniem części muzycznej wieczoru będzie bez wątpienia występ duetu prawdziwych legend hip hopu Method Mana i Redmana.

Wkrótce ogłoszony zostanie także drugi headliner Burn In Snow Heyah. Organizatorzy uchylili nieco rąbka tajemnicy informując, że można spodziewać się tego samego klimatu co w przypadku koncertu gwiazd wieczoru, a wykonawcę znaleźć można w zestawieniach najciekawszych młodych twórców tego roku.

Dla kilku tysięcy osób zagrają też Sokół i Marysia Starosta, których najnowszy album „Czarna biała magia” osiągnął status złotej płyty w dniu premiery. To nie wszystko, co przygotowali organizatorzy 3. edycji Burn In Snow Heyah. W najbliższym czasie będą pojawiały się kolejne informacje na temat line upu i zaproszonych zawodników. Tymczasem na stronie www.ticketpro.pl ruszyła sprzedaż biletów na koncerty w Hali Widowiskowej (wstęp na zawody oraz koncerty na świeżym powietrzu jest bezpłatny).

 

Więcej informacji na:

burninsnow.pl

fb.com/events/1406050526303820

ticketpro.pl/jnp/wszystko/1240657-burn-in-snow-heyah.html

fb.com/burn  

 

marekogien

marekogien_1

marekogien_2 plakat

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry