Podążaj za nami

Go Girls! Vol.2 – warsztaty poprowadzi Pola Ligocka!

Newsy

Go Girls! Vol.2 – warsztaty poprowadzi Pola Ligocka!

Działające od grudnia Miasteczko Zimowe w Europie Centralnej na pierwszy weekend stycznia przygotowało wiele atrakcji. Rozpocznie ją pełna lodu i śniegu dyskoteka na lodowisku 4 stycznia. Dzień później warsztaty snowboardowe dla pań poprowadzi Paulina Ligocka, pochodząca z Gliwic, medalistka mistrzostw świata

 

Pełna lodu, muzyki i gorącej atmosfery dyskoteka w Miasteczku Zimowym Europy Centralnej rozpocznie się o godz. 15:00. Na uczestników najbardziej rozgrzewającego zimowego party pod chmurką czekają konkursy pełne nagród.

5 stycznia startuje impreza „Go Girls! Vol. 2”. – Podczas niej gwarantujemy śnieg i sporą dawkę adrenaliny, emocji i pozytywnej energii w Miasteczku Zimowym położonym tuż przy naszym Centrum – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Gościem specjalnym będzie Paulina Ligocka, uczestniczka igrzysk olimpijskich oraz medalistka mistrzostw świata, z którą nie tylko będzie można się spotkać podczas prelekcji, ale także podczas prowadzonych przez nią warsztatów. Niedzielę w Miasteczku Zimowym dedykujemy przede wszystkim żeńskiej części naszych gości.

O godz. 14:00 startuje rozgrzewka przed warsztatami narciarskimi i snowboardowymi rozpoczynającymi się o godz. 15:00. O tej samej godzinie ruszają także bezpłatna nauka jazdy na łyżwach dla dziewczyn oraz konkursy na lodowisku. 16:30 to godzina pełna nagród. Dzień pełen energetycznych atrakcji w miasteczku zimowym zakończy świetlne show przygotowane przez tancerzy ognia z Azislight. Początek o godz. 17.00. Jego przedsmak można zobaczyć już dzisiaj:

gogirls2

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry