Podążaj za nami

Zaprojektuj grafikę deski, a Burton Snowboards wykona ją dla Ciebie!

Newsy

Zaprojektuj grafikę deski, a Burton Snowboards wykona ją dla Ciebie!

Pierwsze opady śniegu przypominają o nadchodzącym sezonie. 31 stycznia odbędą się najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce. Przez dwa dni, OSCYP Snowboard Contest będzie królował na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

Najlepsi w Polsce zawodnicy zmierzą się o atrakcyjne nagrody, a publiczność spędzi miło czas przy dodatkowych atrakcjach związanych z kulturą snowboardową. Przewidziane są również inicjatywy internetowe. Dziś rusza MINI X Burton BoardDesignContest, konkurs na najlepszy projekt graficzny deski snowboardowej!

Zanim poznamy przygotowane na 31 stycznia i 1 lutego atrakcje, główni sponsorzy zawodów przygotowali konkurs dla osób z umiejętnościami artystycznymi. MINI x Burton BoardDesignContest to okazja do zdobycia deski firmy Burton Snowboards z własnym projektem graficznym. Zwycięzca będzie mógł również skorzystać ze specjalnego przejazdu samochodem MINI podczas OSCYPowego weekendu. Do 28 grudnia można przesyłać swoje projekty na konkurs@360mag.pl. Szablon deski w formacie PDF dostępny jest na naszym oficjalnym fanpage’u:

http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest

5 stycznia, grono jury w składzie Burton Snowboards Polska, MINI Polska i 360mag.pl, podejmie decyzję o tym który projekt trafi do amerykańskiej siedziby Burton Snowboards w Burlington, gdzie zostanie zmaterializowany. Oprócz tego przyznana zostanie nagroda publiczności za największą ilość polubień na oficjalnym fanpage’u.

Siódma edycja OSCYP Snowboard Contest to kolejny etap rozwoju największej snowboardowej inicjatywy w Polsce. W przeciągu wielu lat projekt przeszedł długą drogę od małego konkursu do snowboardowego festiwalu. Obecnie obok głównego konkursu organizowane są zawody dla dziewczyn Femi Best Trick, a przestrzeń pod stokiem naturalnie przeobraziła się w miasteczko branży snowboardowej. W tym roku pojawią się dodatkowe atrakcje. Burton Snowboards, oprócz centrum testowego, ustawi Riglet Park – przestrzeń dla dzieciaków. Najmłodsi miłośnicy śniegu będą mogli pod okiem ekspertów spróbować swoich sił w jeździe na desce. Ponownie zorganizowany zostanie GoPro Day oraz Nixon Best Trick. Sporą atrakcją jest również możliwość przetestowania samochodów MINI – wystarczy ważne prawo jazdy. Po zawodach, uczestnicy snowboardowego weekendu będą mogli świętować w specjalnym Apres Ski Red Bulla.

Już wiemy co czeka nas 31 stycznia. Teraz czekamy na śnieg, a graficy z pomysłami na projekt deski, niech zabierają się do projektowania. Termin mija 28 grudnia!  

oscyp_2015_-_wizualizacja oscyp_snowboard_contest_-_plakat_2015

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry