Podążaj za nami

RUSZAJĄ ZAPISY DO NAJSZYBSZEGO ZJAZDU SEZONU!

Newsy

RUSZAJĄ ZAPISY DO NAJSZYBSZEGO ZJAZDU SEZONU!

Od 10 stycznia na internetowej stronie zawodów Red Bull Zjazd na Krechę ruszają zapisy do masowego zjazdu miłośników białego szaleństwa. Wszyscy zainteresowani udziałem będą mogli zgłosić się do jednego z czterech przystanków eliminacyjnych: w Zieleńcu (2 lutego), Jurgowie (9 lutego), Szczyrku (16 lutego) oraz w Zakopanem (23 lutego).

300 najlepszych zawodników weźmie udział w finałowym zjeździe, który rozegrany zostanie 24 lutego na Kasprowym Wierchu!

Red Bull Zjazd na Krechę to masowy wyścig narciarsko-snowboardowy, który w tym roku ma swoją piątą, jubileuszową odsłonę. W myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, uczestnikom zjazdu przyświecać będzie tylko jeden cel – dojechać pierwszym do mety. Po dwóch latach rozgrywania zawodów po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy, masowy zjazd narciarsko-snowboardowy powróci na „Świętą górę” fanów białego szaleństwa, czyli Kasprowy Wierch!

Od 10 stycznia na internetowej stronie zawodów www.redbull.pl za pośrednictwem formularza rejestracyjnego będzie można zgłosić się do jednego z czterech przystanków eliminacyjnych. Udział można wziąć tylko w jednych eliminacjach. Kto nie zdąży zapisać się Internecie, będzie miał możliwość zgłoszenia się bezpośrednio na miejscu zawodów przed konkretnymi eliminacjami. Ilość miejsc jest ograniczona.

W Red Bull Zjazd na Krechę rywalizują ze sobą jednocześnie kobiety, mężczyźni, profesjonaliści, jak i amatorzy. Każdy reprezentuje swój własny styl, jednak technika jazdy gwarantująca powodzenie w wyścigu jest jedna – ograniczona ilość skrętów i zjazd na tak zwana „krechę”. Zanim jednak 300 najszybszych stanie na szczycie Kasprowego Wierchu, będą musieli wywalczyć swoje miejsce na linii startowej finału podczas jednego z czterech przystanków eliminacyjnych.

ELIMINACJE:

  • 2 lutego – Zieleniec, godz. 18:00
  • 9 lutego – Jurgów, godz. 12:00
  • 16 lutego – Szczyrk, Juliany, godz. 12:00
  • 23 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa, godz. 18:30

FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2013:

  • 24 lutego – KASPROWY WIERCH, ZAKOPANE, godz. 8:00

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry