Podążaj za nami

Red Bull Shr3d | Znamy skład polskiej reprezentacji!

Newsy

Red Bull Shr3d | Znamy skład polskiej reprezentacji!

Zakończył się okres składania zgłoszeń do Red Bull Shr3d i decyzje zostały podjęte! Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak wytypował dwóch zawodników do snowboardowo-filmowego zespołu, który będzie reprezentować nasz kraj w kreatywnym starciu z ekipami z Austrii i Słowenii podczas trzydniowej imprezy.

Spośród blisko 20 zgłoszeń Wojtek Pawlusiak wybrał dwóch riderów, którzy wejdą w skład polskiego teamu snowboardowo-filmowej batalii narodów Red Bull Shr3d. Oto zaproszone osoby:·

  • Michał Surdej
  • Kuba Wolak

Reprezentacja Polski już 21 stycznia wyruszy do Zell am See/Kaunertal, by dzień później rozpocząć nagrywanie. Materiały filmowe kręcone podczas trzech dni zjazdowych powstaną w zróżnicowanym terenie, gdzie zawodnicy będą musieli popisać się umiejętnościami, kreatywnością i wszechstronnością. Czasu na montaż klipu będzie niewiele, bo już w sobotę, 26 stycznia wszystkie filmy przygotowane przez trzy teamy zostaną pokazane publiczności zebranej na imprezie w Burg Kaprun. To właśnie siła głosów zgromadzonej widowni wyłoni ostatecznego zwycięzcę Red Bull Shr3d 2013.
Aby dostać się do ekipy „Gniazda” należało przesłać zgłoszenie w postaci filmu prezentującego wszechstronne snowboardowe umiejętności. Poniżej filmy zwycięzców:

Kuba Wolak

Michał Surdej

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry