Podążaj za nami

Szukasz pomysłu na zimowy weekend??

Newsy

Szukasz pomysłu na zimowy weekend??

Do startu najszybszego wyścigu sezonu pozostał niecały miesiąc. Już 23 stycznia w Jurgowie pierwsi śmiałkowie powalczą o tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Impreza ta to również doskonały pomysł na aktywny, zimowy weekend ze znajomymi. Rejestracja udziału w zawodach wciąż trwa na stronie: www.redbull.pl/zjazdnakreche.

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń zimowych w Polsce. Podczas każdego z czterech przystanków, na linii startu stają najszybsi narciarze i snowboardziści, jednak pełne zaciętej walki przejazdy dostarczają nie lada emocji nie tylko zawodnikom, ale również zgromadzonej wo-kół tras publiczności. Widowiskowe wyścigi, podgrzewająca atmosferę muzyka oraz przygotowane przez partnerów imprezy miasteczko eventowe z licznymi atrakcjami sprawiają, że podczas Red Bull Zjazd na Krechę nie sposób się nudzić.

„Zabawa jest super! Świeci słońce, gra fajna muzyka, wkoło pozytywni ludzie. Nawet jeśli nie zajmę dobre-go miejsca na podium, wiem, że ten dzień zaliczę do udanych” relacjonowała ubiegłoroczny przystanek w Białce Tatrzańskiej, 25-letnia Ania – jedna z uczestniczek zawodów.

Warto już teraz zajrzeć na stronę www.redbull.pl/zjazdnakreche i zarejestrować się do udziału w wyścigu. By wystartować w Red Bull Zjazd na Krechę nie trzeba być zawodowcem, niepotrzebny jest również profesjonalny sprzęt. Wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Jest o co walczyć, bo na zawodników biorących udział w tegorocznej edycji, poza wieczną chwałą zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, czekać będą również nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy – firmy GoPro, Head, Quiksilver oraz Roxy.

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

  • 23 stycznia – Jurgów, stacja JurgówSki
  • 30 stycznia – Zieleniec, stok Gryglówka
  • 6 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 13 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

red_bull_zjazd_na_kreche_2015_fot-m-kin_red_bull_content_pool_3

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry