Podążaj za nami

SZYBKO, SZYBCIEJ…RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016

Newsy

SZYBKO, SZYBCIEJ…RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016

Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu, na stoku Gryglówka odbędzie się drugi przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. Do udziału w najszybszym zjeździe sezonu wciąż można zarejestrować się drogą elektroniczną na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche, a także w dniu imprezy w biurze zawodów.

Pierwszy przystanek tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę potwierdził, iż zawody te bez wątpienia zasługują na miano najszybszych wyścigów na polskich stokach. Narciarze i snowboardziści, którzy w minioną sobotę wzięli udział w rywalizacji osiągali naprawdę zawrotne prędkości. Najlepszy czas wśród wszystkich uczestników osiągnął Słowak Michał Bekes, który w swoim zjeździe finałowym pokonał blisko kilometrową trasę w imponującym czasie 00:41:18 sek!

Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu kolejni śmiałkowie będą mieli okazję, by sięgnąć po tytuł najszyb-szego narciarza i snowboardzisty. Stok „Grygiel” to najbardziej sprinterski z tegorocznych zjazdów, a dzięki znajdującej się w środkowej części trasy stromej i krętej ściance, zawodnicy będą w stanie osiągać świetne wyniki. Start zawodów o godz. 11:00.

Zabawa nie ominie również zgromadzonej wzdłuż trasy publiczności. Widowiskowe wyścigi dodatkowo uatrakcyjnią przygotowane specjalnie dla kibiców niespodzianki, a od wczesnych godzin porannych o muzyczną atmosferę zadba DJ Prescot.

Red Bull Zjazd na Krechę to świetny pomysł na aktywny zimowy weekend na stoku, dlatego warto już teraz odwiedzić stronę www.redbull.pl/zjazdnakreche i zarejestrować się do udziału w zmaganiach. Zapisy online potrwają do piątku do godz. 9:00, a w dniu imprezy od godz. 8:00 do 10:00 w biurze zawodów, które zlokalizowane będzie w barze Michałówka tuż przy mecie. Obok tytułu zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, najszybsi otrzymają wartościowe nagrody od partnerów imprezy firm GoPro, HE-AD, Quiksilver oraz Roxy. Szykuj sprzęt i w drogę do Zieleńca!

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

  • 30 stycznia – Zieleniec, stok Gryglówka
  • 6 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 13 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry