Podążaj za nami

OSCYPowe konkursy dla filmowców i fotografów

Newsy

OSCYPowe konkursy dla filmowców i fotografów

Tegoroczna edycja OSCYP Snowboard Contest, stwarza więcej możliwości do wzięcia udziału w snowboardowej inicjatywie. 1 lutego w Białce Tatrzańskiej ponownie zobaczymy najlepszych w kraju zawodników biorących udział w rywalizacji organizowanej przez Burton Snowboards i MINI Polska.

Drugiego dnia imprezy snowpark zostanie otwarty dla profesjonalistów i amatorów. Dodatkowo, dla osób z umiejętnościami multimedialnymi, przewidziane są konkursy na stworzenie najlepszych relacji foto i video.

Każda edycja OSCYP Snowboard Contest, to okazja dla najlepszych zawodników w kraju na sprawdzenie swoich umiejętności w specjalnie przygotowanym snowparku ekipy Park Pirates i firmy Techramps. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem tegorocznej rywalizacji w Białce Tatrzańskiej, opulikowano szczegóły dodatkowych atrakcji dla publiczności.

W niedzielę, 2 lutego, dzień po głównym konkursie dla zaproszonych zawodników, drzwi do snowparku zostaną otwarte dla amatorów. Po raz pierwszy w historii zawodów, przeszkody z imprezy zostaną udostępnione szerszemu gronu snowboardzistów. Tego samego dnia, producent kamer GoPro organizuje konkurs OSCYP GoPro DAY, dla miłośników tworzenia klipów video. Wystarczy nakręcić maksymalnie 1,5 minutowy edit z dwóch dni OSCYP Snowboard Contest, aby stanąć przed możliwością wygrania GoPro HERO3+ Black Edition. Specjalne stoisko GoPro umożliwi wypożyczenie profesjonalnego sprzętu z najnowszej kolekcji. Do dyspozycji będzie również budzący wiele emocji ROTOR, który pozwala w unikalny sposób rejestrować przejazdy snowboardowe. Film może zostać zmontowany przy użyciu GoPro Studio – darmowego programu umożliwiającego w łatwy sposób tworzenie profesjonalnych klipów. Gotową produkcję należy umieścić w serwisie vimeo lub youtube i wysłać otrzymany link do 7 lutego, razem z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, na adres konkurs@360mag.pl z dopiskiem w tytule: Konkurs GoPro.

Możliwość zdobycia cennych nagród będą mieli także osoby z umiejętnościami fotograficznymi. Najlepsze zdjęcie wykonane w trakcie dwóch dni OSCYP Snowboard Contest zdobędzie cenną nagrodę od Burton Snowboards Polska. Profesjonalny plecak fotografa Burton Resolution czeka na osobę, która do 5 lutego prześle swój najlepszy strzał z imprezy. Ocenie poddane zostaną ciekawe i kreatywne kadry – nie musisz posiadać profesjonalnego sprzętu. Parametry konkursowego ujęcia to format JPG, 72 dpi i 1000 pikseli przy dłuższym boku. Zdjęcie należy wysłać do 5 lutego na adres kontakt@360mag.pl, dopisując w tytule wiadomości Burton Photo Contest. Oczywiście potrzebne będzie również imię, nazwisko i numer telefonu.

Wkrótce zostanie podana pełna lista zawodników oraz pełny harmonogram imprezy. Bieżące informacje znajdują się na oficjalnym profilu zawodów na portalu Facebook.

 

oscyp_snowboard_contest_-_publicznosc

oscyp_snowboard_contest_-_tomek_wolak oscyp_snowboard_contest_2014_-_plakat oscyp_snowboard_contest_fot-przemek_skalra

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry