Podążaj za nami

Polski festiwal muzyczny w Alpach – SnowShow Music Fest

Newsy

Polski festiwal muzyczny w Alpach – SnowShow Music Fest

Tegoroczny festiwal odbędzie się w alpejskim kurorcie Les Orres we Francji. Między 14, a 23 marca wystartuje już trzecia edycja imprezy. W tym roku na scenie usłyszymy m.in.: Grubsona, XXANAXX, Donatana&Cleo oraz Łąki Łan.

Profesjonalna scena, nagłośnienie, oświetlenie i w pełni zorganizowany festiwalowy teren. Tegoroczna impreza została przeniesiona do Les Orres, gdzie na uczestników czeka aż 2000 miejsc i świeżo wybudowana hala eventowa. To w niej wieczorami odbywać się będą festiwalowe koncerty, a następnie imprezy trwające do białego rana. Nie zabraknie także występów na wolnym powietrzu. Z okazji trzeciej edycji festiwalu organizatorzy przygotowali jeszcze więcej wydarzeń towarzyszących i jak sami podkreślają – niespodzianek będzie tak wiele, że tym razem uczestnicy będą musieli wybierać między kilkoma trwającymi w tym samym czasie atrakcjami.

Liczba uczestników pokazuje, że będzie to największe w historii, polskie wydarzenie zimowo-muzyczne za granicą. W pierwszej edycji, która miała miejsce w Risoul w 2012 roku, udział wzięło 1100 miłośników muzyki i białego szaleństwa. W kolejnym roku bawiło się już 1600 osób. W trakcie poprzednich Music Fest’ów wystąpili m.in.: Marika, Jamal, Pokahontaz, a także Fish&The Saxman, Junior Stress oraz Waldemar K.A.S.T.A.

W ramach wyjazdu oprócz koncertów zaplanowano szereg dobrze już znanych z poprzednich edycji atrakcji m.in.: turniej w siatkówkę śniegową, pokera, warsztaty barmańskie i taneczne oraz imprezy na stoku. Tym razem organizatorzy zapowiadają co najmniej drugie tyle nowych aktywności. O niektórych uczestnicy dowiedzą się dopiero na miejscu – element zaskoczenia ma być wszechobecny.

Flagowym wydarzeniem poprzedniej edycji festiwalu było tzw. „Crisis Day Party”, w ramach którego 1 600 młodych osób z Polski zamieniło stok w alpejską plażę. W tym roku uczestników czeka powrót do poprzedniej epoki narciarstwa i klasycznego klimatu resortów z lat 70-tych.

Podczas tegorocznej edycji na scenie usłyszymy m.in. Grubsona, który w zeszłym roku porwał alpejską publiczność. Na scenie pojawi się również polski duet Xxanaxx. Swoją muzykę nazywają chilloutem przyszłości, ale są dobrze przygotowani. – Mamy też koncertowe aranżacje, możemy obiecać, że nikt nie zaśnie przy naszej muzyce – śmieje się Michał Wasilewski (Voo). W tym roku wystąpi również duet Donatan & Cleo, autorzy absolutnego hitu ostatnich miesięcy „My Słowianie”. Ostatnią potwierdzoną gwiazdą, która weźmie udział w tegorocznym festiwalu jest zespół Łąki Łan – określający swoją muzykę jako „Łąki Funk”. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek, ogłoszenie kolejnych artystów już wkrótce…

 

Szczegóły na temat festiwalu: www.musicfest.pl

 

O Snowshow

SnowShow to jedna z marek biura Podróży 360°. SnowShow, czyli narty i snowboard oraz relaks w Alpach przy bombardino lub lampce francuskiego wina w najlepszym wydaniu i towarzystwie. Wyjazdy organizowane są dla różnych grup wiekowych: 19-25, 24-30 i 30-39 lat.  

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry