Podążaj za nami

OSCYP już w niedzielę!

Newsy

OSCYP już w niedzielę!

Na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej ruszyły przygotowania do dziesiątej edycji OSCYP Snowboard Contest.

 

Największe zawodysnowboardowe w Polsce zostaną zorganizowane już 28 stycznia. Przedstawiamy oficjalny plakat rywalizacji i pierwsze potwierdzone nazwiska z listy zawodników.

Plakaty z OSCYPa zawsze wywoływały dużo emocji dzięki angażowaniu do ich tworzenia uzdolnionych artystów i grafików. W ciągu dziesięciu lat o szatę graficzną zawodów dbali między innymi projektanci z prestiżowego kolektywu LANGE LANGE, a za ostatnie aranżacje odpowiedzialny jest Wojtek Zalot – jeden z najzdolniejszych grafików młodego pokolenia. Tegoroczna kompozycja Wojtka odnosi się do wspomnień z archiwalnych
edycji zawodów. W tle plakatu znajdują się najcieplejsze wspomnienia związane ze snowboardową rywalizacją na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

Nie będzie to jedyne nawiązanie do poprzednich edycji. Z okazji jubileuszu zawodów do budowy snowparku zaangażowany został pionier OSCYPowych figur, Jan Kanty Wolak. To właśnie on, dziesięć lat temu stworzył pierwsze w historii pole bitwy do rozegrania snowboardowej rywalizacji. W tym roku historia zatoczy koło. Najlepsi w Polsce snowboardziści ponownie powalczą na konstrukcjach zbudowanych przez reprezentanta ekipy Wolak Brothers.

28 stycznia widzimy się ponownie, aby zobaczyć w akcji najlepszych w Polsce snowboardzistów. Oprócz rywalizacji na zbudowanym przez Janka Wolaka snowparku, odbędzie się także „Staruch Jam”, czyli oldschoolowa walka zawodników, którzy brali udział w poprzednich edycjach OSCYPa.

Tegoroczna edycja to także doskonała okazja do darmowego przetestowania nowego sprzętu Burton Snowboards. W specjalnie stworzonym Demo Center czekać będzie kilkadziesiąt desek i wiązań. Dodatkowo będzie można przetestować najnowszy system Step On, pozwalający na szybkie przypięcie buta do deski. OSCYP będzie doskonałą okazją do sprawdzenia tej rewolucyjnej technologii.

Kolejny raz obecny będzie również GoPro – producent najlepszego sprzętu do uwieczniania sportów akcji. Zwycięzcy tegorocznej potyczki, oprócz nagród pieniężnych, zostaną nagrodzeni kamerą Hero Session 5, będącą obecnie najlepszym sprzętem w dziedzinie możliwości filmowania przejazdów snowboardowych.

Atrakcji nie zabraknie! Zapraszamy 28 stycznia do Białki Tatrzańskiej!

 

Oscyp Snowboard Contest 2018

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry