Podążaj za nami

MASOWY ZJAZD POWRACA NA KASPROWY WIERCH!

Newsy

MASOWY ZJAZD POWRACA NA KASPROWY WIERCH!

Najsłynniejszy wyścig narciarsko-snowboardowy – Red Bull Zjazd na Krechę – powraca do Polski w jubileuszowej 5. edycji! Już w lutym 2013 roku ponownie ze szczytu Kasprowego Wierchu zjedzie 300 narciarzy i snowboardzistów rywalizujących ramię w ramię o tytuł najszybszego. Każdy, kto chciałby wziąć udział w wyścigu, musi najpierw spróbować swoich sił w eliminacjach, które odbędą się: w Zieleńcu (2 lutego), Jurgowie (9 lutego), Szczyrku (16 lutego) oraz w Zakopanem (23 lutego).

Piąta edycja Red Bull Zjazd na Krechę będzie powodem najszybszej w nadchodzącym sezonie rywalizacji narciarzy i snowboardzistów. W myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, przyświecać im będzie tylko jeden cel – dojechać pierwszym do mety.

Po dwóch latach rozgrywania zawodów po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy, masowy zjazd narciarsko-snowboardowy powróci na „Świętą górę” fanów białego szaleństwo – Kasprowy Wierch!

300 najszybszych, którzy 24 lutego staną na linii startu na Kasprowym Wierchu, wyłonią krajowe eliminacje w Zieleńcu, Jurgowie, Szczyrku oraz w Zakopanym na Polanie Szymoszkowej.

Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl – zapisy ruszają 10 stycznia 2013 roku. Kto nie zdąży zapisać się Internecie, będzie miał możliwość zgłoszenia się bezpośrednio przed eliminacjami. Ilość miejsc jest ograniczona.

ELIMINACJE:

  • 2 lutego – Zieleniec
  • 9 lutego – Jurgów
  • 16 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 23 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2013:

  • 24 lutego – KASPROWY WIERCH, ZAKOPANE

****

Zawody Red Bull Zjazd na Krechę przeznaczone są dla wszystkich powyżej 16 lat, umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej (bez względu na kategorię i płeć) oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka.

 

na-kreche13

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry