Podążaj za nami

Tiger Snowpark Witów-Ski powraca!

Newsy

Tiger Snowpark Witów-Ski powraca!

Mamy przyjemność poinformować, że w miejscowości Witów (oddalonej zaledwie 10 km od Zakopanego) po roku przerwy powraca największy snowpark w Polsce czyli Tiger Snowpark Witów-Ski (www.facebook.com/witow.snowpark).

Dzięki energii marki Tiger, zaangażowaniu stacji narciarskiej Witów-Ski oraz mocy organizacyjnej firmy Vodasodova (http://www.facebook.com/vodasodova) już na początku stycznia powstanie niespotykane dotychczas miejsce.

Do waszej dyspozycji oddanych zostanie 20 przeszkód w tym aż 8 skoczni o różnorodnej wielkości icharakterystyce. Fani slajdowania również znajdą coś dla siebie a do ich dyspozycji przygotowaliśmy 12 najciekawszych pozycji z najnowszego katalogu Vodasodova Snowpark Factory.

Całość będzie codziennie ratrakowana i shape’owana co sprawi, że każdego dnia zastaniecie idealne warunki.

Ponadto na terenie snowparku znajdziecie Chill Out Zone z leżakami, wygodnymi sofami i stolikami dzięki czemu zawsze znajdziecie  idealne miejsce na odpoczynek. To dalej nie koniec… w każdy weekend zabawę w snowparku umilać wam będzie muzyka w ramach „Muzycznych Weekendów”.

Nie może zabraknąć również dobrze znanych imprez z cyklu SunDay In The Park na których atrakcje pozostają wciąż tajemnicą ale wiemy,  że będzie epicko.

 

Informacja dotycząca otwarcia już wkrótce a więcej info znajdziecie na
www.facebook.com/witow.snowpark

wiz_7

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry