Podążaj za nami

Kto pierwszy ten lepszy! Red Bull Zjazd na Krechę 2012!

Newsy

Kto pierwszy ten lepszy! Red Bull Zjazd na Krechę 2012!

Od 1 lutego na oficjalnej stronie zawodów Red Bull Zjazd na Krechę ruszają zapisy do masowego zjazdu miłośników białego szaleństwa. Wszyscy zainteresowani udziałem będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa w jednym z trzech przystanków eliminacyjnych.

W tym roku szans na wystartowanie jest trzy razy więcej: do tradycyjnej sesji w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej, dodatkowo rozegraną zostaną kwalifikacje w Krynicy-Zdrój i Szyczyrku. 300 najlepszych zawodników weźmie udział w finałowym zjeździe, który rozegrany zostanie 26 lutego po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy.

W ubiegłym roku na ponad 4 km trasie zawodów triumfował Michał Kłusak (narty), który pokonał trasę w niecałe trzy minuty. Najlepszy snowboardzista – Józef Gąsiennica Gładczan – na mecie pojawił się 45 sekund za pierwszym narciarzem. Kto wygra w tym roku? Przekonamy się 26 lutego.

ELIMINACJE:

  • 12 lutego – Krynica, Słotwiny
  • 19 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 25 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ:

  • 26 lutego – Tatrzańska Łomnica

 

****
Zawody Red Bull Zjazd na Krechę są przeznaczone dla wszystkich powyżej 16 lat umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej (bez względu na kategorię i płeć) oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka.

Więcej szczegółów na www.redbull.pl/zjazdnakreche

 

na_kreche_2_1

 

na_kreche_2_2

 

na_kreche_2_3

 

na_kreche_2_4 

Zwycięzca Zjazdu na Krechę 2011 – Michał Kłusak

 

 

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry