Podążaj za nami

Andegrand Park podczas finału WOŚP w Szczecinie

Newsy

Andegrand Park podczas finału WOŚP w Szczecinie

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

Snowpark Andegrand Park, sklep Andegrand, szkoła sportów ekstremalnych EH school i Floating Trippin’ Festival postanowili znów połączyć siły i zrobić coś pożytecznego. Na placu Orła Białego w Szczecinie, została postawiona konstrukcja, która przez cały dzień służyła przybyłym snowboardzistom. Impreza trwała cały dzień, ilość kontuzji nie przekraczała norm, mimo że były próby wykonania frontflipa.

Zaprezentowana została kolejna przeszkoda wchodząca w skład Andegrand Parku, stała też wielka trampolina do ewolucji oraz szereg przyrządów służących do nauki obrotów i poczucia równowagi. Przez cały dzień przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi, dzięki czemu został pobity kolejny rekord uzbieranej przez WOŚP sumy pieniędzy. Na 25. lutego zapowiedziano także otwarcie Andegrand Parku, które ze względów pogodowych musiało być przesunięte. Więcej szczegółów niebawem, a teraz zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry