Podążaj za nami

KONKURS NA NAJLEPSZY KLIP Z FINAŁOWEGO ZJAZDU!

Newsy

KONKURS NA NAJLEPSZY KLIP Z FINAŁOWEGO ZJAZDU!

Do wszystkich finalistów Red Bull Zjazd na Krechę!

W najbliższą niedzielę w Tatrzańskiej Łomnicy spotkacie się na linii startu jedynego masowego zjazdu narciarsko-snowboardowego! Poza sportową rywalizacją wszyscy chętni wyposażeni w kamerę GoPro mogą również podjąć się współzawodnictwa filmowego i w konkursie internetowym wygrać smartphone’a Red Bull MOBILE!

Przed Wami kolejna szansa na sukces! Chcesz pokazać światu, jak poradziłeś sobie na finale Red Bull Zjazd na Krechę? Uważasz, że miałeś perfekcyjny przejazd i zasługujesz na puchar? Teraz masz możliwość pochwalić się swoim zjazdem w świecie wirtualnym i wywalczyć wyjątkową nagrodę – smartphone Red Bull MOBILE.

Droga do zwycięstwa jest prosta. Swoje przygotowania do finału Red Bull Zjazd na Krechę zacznij od wyposażenia się w kamerę GoPro. Jeśli jeszcze jej nie posiadasz, możesz nabyć ją w Red Bull MOBILE już od 6 zł w pakiecie z abonamentem poprzez www.redbullmobile.pl lub w sklepach Play. Niedzielny start uwiecznij na filmie, a następnie pochwal się nim na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl. Najlepszy klip z finału nagrodzimy telefonem Red Bull MOBILE. Jeśli chcesz podnieść swoje szanse na wygraną, zaproś znajomych do glosowania na Twój filmik. Najpopularniejsza produkcja zwycięża!

Kilka przydatnych wskazówek:
Między 27 lutego, a 2 marca na stronie www.redbullzjazdnakrechę pojawi się zakładka konkursowa wraz z formularzem na najlepszy klip z przejazdu. By wziąć udział w konkursie wystarczy poprawnie wypełnić formularz. Od 5 do 9 marca każdy zgłoszony – indywidualny przejazd będzie poddany ocenie internautów, a autor najpopularniejszego klipu zostanie nagrodzony!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz więcej informacji na temat zawodów już wkrótce na www.redbullzjazdnakreche.pl

RedBull_Zjazd_Na_Kreche_fot._ukasz_Nazdraczew_Red_Bull_Content_Pool

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry