Podążaj za nami

Narciarski stok przez cały rok!

Newsy

Narciarski stok przez cały rok!

Na rynku zyskuje popularność oraz rzesze amatorów nowa sportowa aktywność , skierowana zarówno do miłośników sportów zimowych, jak i pasjonatów aktywnego wypoczynku, chcących spróbować swoich sił w jeździe na nartach czy snowboardzie – całoroczne narciarskie stoki zjazdowe Gornostay®. Kolejny z nich został właśnie otwarty w Toruniu  www.skipak.pl .

Jeździsz na nartach lub na desce, jednak nie masz kiedy wyjechać w góry? A może chciałbyś potrenować zanim zmierzysz się z prawdziwym białym szaleństwem? Mamy na to odpowiedź. Firma Mazuria Sport oferuje narciarskie stoki zjazdowe Gornostay® do montażu pod dachem, na których całorocznie, niezależnie od pogody, można zakosztować zimowych aktywności. Ów sprzęt, o specjalnej sztucznej nawierzchni,  działa jak ogromna śnieżna bieżnia, przeznaczona  dla narciarzy. Dziesięć minut nieprzerwanego treningu na sportowym stoku narciarskim Gornostay® porównuje się odpowiednio do 3 kilometrów zjazdu na otwartej trasie górskiej, natomiast godzina ćwiczeń, to już 18 kilometrów jazdy w terenie!

Choć sztuczny stok w nie może zastąpić prawdziwej górskiej trasy pełnej krajobrazów i śniegu, może stanowić doskonałe uzupełnienie dla narciarzy, a w trakcie  bezśnieżnej zimy jest po prostu wybawieniem! Najlepiej sprawdza się jako urządzenie treningowe. Przed otwarciem sezonu warto wybrać się na  bieżnię  Gornostay®, aby popracować nad kondycją i techniką jazdy. Statystyki wskazują na bardzo pozytywne rezultaty ćwiczeń na tym sprzęcie. Sportowcy, którzy praktykowali przed wyjazdem do kurortu narciarskiego jazdę „na sucho”, ulegają o wiele rzadziej kontuzjom na otwartych stokach niż ci, którzy wyjeżdżają w góry bez przygotowania.

Niewątpliwie ogromną zaletą proponowanego rozwiązania jest możliwość jazdy na nartach lub snowboardzie przez cały rok! Dla osób, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na wyjazd w góry, to idealne rozwiązanie, bieżnie narciarskie nie są w żaden sposób zależne od pogody, można z nich korzystać nawet latem. To już nie tylko sport i rozrywka, ale również ogromna pomoc przy rehabilitacji, stoki zjazdowe są wykorzystywane przy ski terapii dla osób niepełnosprawnych. Czy można chcieć więcej?

Więcej informacji na stronie: www.mazuriasport.pl

 

stok1

 

stok2

 

stok3

 

stok5

 

stok6

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry