Podążaj za nami

VOLCOM PBRJ w Białce już w ten czwartek!

Newsy

VOLCOM PBRJ w Białce już w ten czwartek!

Już w najbliższy czwartek odbędą się po raz pierwszy w Polsce zawody Volcom Peanut Butter & Rail Jam. Sędzią głównym będzie nie kto inny jak Wojtek Pająk, pomagać będą mu młodzi, wschodzący riderzy, a shape’ować będzie Jasiek Wolak, nasz naczelny shaper 😉

W tym roku format jamu został powiększony o o kategorię OPEN, w której mogą również uczestniczyć prosi razem z amatorami. 3 topowych riderów z każdej kategorii i najlepsza dziewczyna zakwalifikują się do europejskiego finału PBRJ w LAAX 10 kwietnia 2010 (oprócz kategorii OPEN).

Volcom zapewnia finalistom darmowe zakwaterowanie, więcej nagród do wygrania i szansę na wygranie jednego z 4 biletów na mistrzostwa PBRJ w Stanach w Mammoth Mountain (pula nagród $ 30 000)! Są 4 kategorie; 15 lat i mniej, 16 lat i więcej, otwarta i dziewczyny. Zwycięzcy z każdej kategorii odchodzą z kupą nagród, dodatkowo w kategorii otwartej zwycięzcy otrzymują oprócz nagród żywą gotówkę. Zawody mają formułę jamu, czyli nie ma harmonogramu przejazdów, każdy może katować raile ile razy chce podczas swojego 20 minutowego “przejazdu”. Sędziowie punktują jedynie zlądowane tricki, więc nie musicie się martwić o upadki. Event jest absolutnie darmowy, nie ma wpisowego, zapisy odbywają się na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Ilość numerów startowych ograniczona! Zawody oczywiście tylko dla jednośladów. Na miejscu tony nagród, darmowe napoje, jedzenie i kanapki Peanut Butter & Jam!

UWAGA, PODAJEMY PRZYBLIŻONY HARMONOGRAM ZAWODÓW:

  • 10:00 Rejestracja i rozgrzewka
  • 11.30 Przejazdy grupy 15lat i mniej
  • 12.30 Grill
  • 12.30 Przejazdy dziewczyn (jęsli będzie tylko jedna runda to rozgrywamy finał od razu)
  • 13.30 Przejazdy grupy 16 lat i więcej
  • 14.30 Przejazdy grupy Open
  • 15.30 FINAŁ
  • 16.20 Wręczenie nagród

UWAGA!

Oficjalny afterek po zawodach odbędzie sie w Klubie Ampstrong w Zakopanem, startujemy o 22.00!

>Volcom PBRJ

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry