Podążaj za nami

Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2015 !!

Newsy

Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2015 !!

Miło nam ogłosić ,że już po raz 3 raz z rzędu na naszej Polskiej ziemi rozegrane zostaną jibbowe zawody Volcom’a – Peanut Butter & Rail Jam ! Tegoroczny przystanek globalnego touru rozegrany zostanie na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej w sobotę 7 Marca !!

Będzie super chillowa atmosfera, tony najlepszego jibbingu, muza , BBQ i kozackie nagrody dla startujących oraz widzów. Ponownie dogadaliśmy się z Red Bullem , który to będzie wspierał nas muzycznie i energetycznie , przez całe zawody będzie raczył nas dobrym vibem ! Tegoroczny globalny cykl PBRJ wspierany jest przez markę Nitro Snowboards , która to przekazał bardzo fajny pakiet nagrodowy dodatkowo specjalnie podczas polskiej edycji rozegrany zostanie best trick UNION , dzięki wsparciu polskiego dystrybutora – skateshop.pl i osobie Pawła Adamczyka. W kategorii OPEN jak co roku do zgarnięcia będzie gotówa z I, II i III miejsce !

Zeszłoroczna edycja była mega sukcesem , pojawiła się fajna ekipa zawodników i zawodniczek ze Słowacji , którzy zapowiedzieli się na ten rok w liczbie ok 40 startujących !!! Spodziewamy się ok 100 zawodników więc konkurencja będzie gruba !! Za setup odpowiadać będzie Maciek Heczko z ekipą Park Pirates , więc na pewno chłopaki przygotują coś konkretnego tylko pod PBRJ.

Volcom Peanut Butter & Rail Jam ponownie zagości na naszej Polskiej ziemi tej zimy !!! Jak co roku seria jest totalnie darmowa , będzie najlepszy jibowy setup i mnóstwo dobrej zabawy !! W zawodach pośmigacie bez wpisowego , a wystartować może każdy kto ma tylko ochotę !! Do wyboru są 4 kategorie:Dziewczyny, 15 lat i poniżej, 16-21 lat oraz kategoria Open!

Przygotujemy dla Was darmowy BBQ, darmowe napoje I mnóstwo nagród do zgarnięcia, a o specjalny pakiet dla najlepszych zwodników zadba NITRO snowboards. Dodatkowo w kategorii OPEN do wygrania będzie gorąca gotówka !!!

W tym roku zawalczycie także o specjalną nagrodę zasponsorowaną przez Skateshop.pl – UNION SPECIAL JIBBING PRIZE !!! Będzie się działo !!!

Za klimat muzyczny i energetyzowanie zawodników oraz publiczności zadba niezawodna ekipa RED BULL’a!!!

PLAN ZAWODÓW

  • zapisy 10.00 -11.00
  • contest 11.00
  • Union Special Jibbing Prize best trick

Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia do biura zawodów wypełniony przez pełnoletnich opiekunów formularz zgłoszeniowy. Będzie on dostępny do ściągnięcia na FB wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/327709810768004/

Wpadnijcie pojeździć w chillowym klimacie , przy dobrej muzie i z najlepszymi jibberami w Polsce !

Na stronie www.volcom.com znajdziecie informacje o zawodach, wyniki i oficjalne video oraz zdjęcia.

Instagram: follow @volcom, @volcomsnow, @volcompbrj Twitter: @volcom

Organizowane przez Volcoma snowboardowe zawody Peanut Butter and Rail Jam zostały stworzone aby pokazać inny niż dotychczas charakter eventu dla amatorów. Impreza ma zachęcać snowboardową społeczność do wspólnego działania i do wspierania młodych talentów w danym regionie. Młodzi obiecujący zawodnicy mogą konkurować ze sobą w pozytywnym i korzystnym otoczeniu. Uczestnicy są oceniani za wylądowane tricki , a ostateczny wynik determinowany jest jak najlepszym skilem na każdej z trzech przeszkód. PBRJ to zawody bez ograniczeń wiekowych , bez opcji wpisowego dające możliwość startu w jednej z 4 kategorii : 15 lat i poniżej, 16-21 lat, oraz kategorie Open dla dziewczyn i Open dla facetów. Darmowy lunch zapewniony jest dla każdego startującego , a nagrody przyznawane są w każdej z kategorii aż do piątego miejsca. Pamiętajcie męska kategoria Open zgarnia także cash !!!

W tym roku głównym założeniem jest budowa setupu pasującego wszystkim startującym grupą i jak najlepsza zabawa w parku !!

Najnowsze newsy na temat PBRJ: https://www.facebook.com/events/327709810768004/

 

pbrj_poland_a321

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry