Podążaj za nami

TERMA&SKI – dwa oblicza zimy w Bukowinie Tatrzańskiej!

Newsy

TERMA&SKI – dwa oblicza zimy w Bukowinie Tatrzańskiej!

Najpierw sportowe szaleństwo, a później relaks w gorących wodach termalnych. Bukowina Tatrzańska kusi turystów podwójną przyjemnością – ofertą Terma&Ski.

Od Nowego Roku kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa wraz z stacjami narciarskimi Rusiń-ski oraz Olczań-ski, oferują całościowy pakiet wejść na bukowińskieTermy i wyciągi narciarskie w przystępnej cenie.

Bukowina Tatrzańska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników białego i wodnego szaleństwa. Od stycznia w sprzedaży dostępny jest karnet, który pozwoli turystom połączyć przyjemne z pożytecznym: sport i aktywność ruchową z relaksem oraz odnową biologiczną.

Terma Bukovina wraz z lokalnymi stacjami narciarskimi Rusiń-ski i Olczań-ski przygotowały wspólny pakiet, w ramach którego spędzić można 2,5-godziny na stoku, a później przez taki sam czas wypoczywać, korzystając z kąpieli w wodach termalnych.

Ośrodek Rusiń-ski na Rusińskim Wierchu to stacja rodzinna z kolejką krzesełkową i wyciągami orczykami. Szeroki stok zapewnia bezpieczną jazdę, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów – tłumaczy Prezes SN Rusiń-ski Waldemar Wojtaszek.

Szczególnymi gośćmi są dla nas dzieci, z myślą o których powstał również specjalny wyciąg linowy „Kubuś” oraz tor do snowtubingu. Co wyróżnia Rusiń-ski pośród innych ośrodków? Bardzo dobre usytuowanie, które gwarantuje idealne warunki do uprawiania narciarstwa.

Nowy produkt, jakim jest łączony karnet na stoki narciarskie oraz do Term Bukovina pozwala w pełni cieszyć się atrakcjami, które oferuje w zimie Bukowina Tatrzańska.

Ferie to czas, w którym możemy zadbać o kondycję, a także naładować wewnętrzne akumulatory pozytywną energią – mówi Piotr Kuchta, Prezes Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciela kompleksu basenowego.

– Aby to zrobić niezbędne jest połączenie aktywności sportowej i odnowy biologicznej. Po szaleństwie na stoku kąpiel w Termach przyniesie ulgę zmęczonym mięśniom. Bukowiańska woda jest krystalicznie czysta, a dzięki niespotykanemu składowi mikroelementów i pierwiastków kąpiele w niej chronią przed chorobami i pielęgnują nasze ciało.

Karnet dostępny jest w różnych wariantach: jednodniowy za 90 zł, 3-dniowy za 257 zł, a także 5-dniowy za 409 zł. Goście w zależności od długości pobytu indywidualnie wybiorą okres, w którym będą chcieli skorzystać z oferty. Karnety można nabyć na terenie obiektów biorących udział w projekcie.

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry