Podążaj za nami

Światowy Dzień Snowboardu – 18.12.2011, godz. 12.00 – 16.00, Andergrand Park!

Newsy

Światowy Dzień Snowboardu – 18.12.2011, godz. 12.00 – 16.00, Andergrand Park!

Na tę chwilę czekało wielu fanów snowboardu w naszym województwie i okolicach. Obecnie na szczecińskiej Gubałówce z inicjatywy sklepu Andegrand instalowane zostały przeszkody wykonane przez profesjonalną firmę Techramps.

Są to solidne, profesjonalne konstrukcje z wymaganymi certyfikatami, więc każdy użytkownik snowparku może się czuć komfortowo i bezpiecznie. Nowy śnieżny park przyjął nazwę Andegrand Park i będzie funkcjonował przez cały okres zimowy.

Światowy Dzień Snowboardu18.12.2011, godz. 12.00 – 16.00,

szczecińska Gubałówka

 

18 grudnia to najważniejsza data dla wszystkich miłośników snowboardu na świecie. To właśnie tego dnia na całym globie obchodzony jest Światowy Dzień Snowboardu. Także i w Polsce odbywa się sporo imprez, a jedna z będzie miała miejsce na wspomnianym Andegrand Parku. Jednocześnie w ramach Światowego Dnia Snowboardu odbędzie się impreza pod hasłem Floating Trippin’ Festival – Andegrand Park & Ehschool, która sprawi, że całkowity produkt przyjmie ogólnodostępną sportowo-rekreacyjną formę. Głównym partnerem Światowego Dnia Snowboardu jest firma RIDE SNOWBOARDS, która także z tej okazji ufundowała nagrody, zaprezentuje nową kolekcję desek oraz przeprowadzi testy wiązań. Pozostałymi sponsorami zawodów snowboardowych są: Dragon Optical, Dakine, sklep Andegrand, sklep Platinum, Skate-Europe.com, Szczecińska Gubałówka, Miasto Szczecin

Zawody Snowboardowe

Na nowopowstałym i jednocześnie największym w regionie Polski północnej Snow Parku – Andegrand Parku, odbędą się amatorskie zawody snowboardowe. Z tej okazji zimowy stok będzie dla wszystkich zainteresowanych całkowicie bezpłatny! Dla najlepszych przygotowano sporo nagród i upominków. Amatorskie zmagania prowadzone będą pod okiem specjalistów tej dziedziny sportu. Same zawody, które zaczną się około godziny 13.00 będą sędziowane przez instruktorów szkoły EHschool oraz ekspertów ze sklepu Andegrand. Impreza odbędzie się niezależnie od pogody, gdyż kilka ton śniegu zapewni obsługa stoku

Bezpłatne szkolenia i testy

Podczas inauguracji sezonu odbędą się bezpłatne profesjonalne szkolenia lawinowe i instruktaż z zakresu bezpieczniej jazdy oraz odpowiedniego zachowania na stoku, o który zadba ekstremalna grupa EHschool. Dodatkowo podczas wydarzenia funkcjonować będzie centrum testowe, w którym bezpłatnie sprawdzić będzie można sprzęt czołowych światowych producentów.

Punkt Promocji Zdrowia – happening

Jak wiadomo dobry stan psychofizyczny to nie tylko czynne uprawianie sportu ale także i profilaktyka połączona z odpowiednim zachowaniem i trybem życia. Z tej okazji impreza została wzbogacona o Punkt Promocji Zdrowia, którego celem jest podniesienie zakresu wiedzy oraz czynna prezentacja różnorodnych sposobów i rodzaju aktywności podnoszącej i utrzymującej właściwy stan psychofizyczny. Na miejscu zostaną przeprowadzone podstawowe badania określające wydolność organizmu oraz ogólny stan zdrowia. Całości towarzyszyć będą pokazy pierwszej pomocy oraz działania zdrowotno – happeningowe m.in. akcja „Wyskocz po Miodzik” polegająca na najbardziej efektownym oraz długim wyskoku na trampolinie…najlepsi zostaną nagrodzeni słoikami zdrowego miodku! Dla przybyłych rodzin oraz najmłodszych przygotowano festyn zdrowotno-rekreacyjny. Tuż obok powstanie również ekologiczny punkt Planety Egos, w którym dowiemy się o selektywnej zbiórce odpadów, recyklingu i efektywnym sposobie gospodarowania odpadami. Całości atrakcji towarzyszyć będzie energiczny muzyczny Dj set.

Grupy Andegrand, Floating Trippin oraz EHschool zapraszają wszystkich aktywnych miłośników snowboard’u, a także tych, którzy chcieliby doświadczyć zupełnie nowych sportowych wrażeń oraz w sposób aktywny spędzić przedświąteczny czas.

NAJWIĘKSZE ZIMOWE ŚWIĘTO!

Impreza 18 grudnia w ramach Światowego Dnia Snowboard’u będzie rozgrzewką przed największym zimowym wydarzeniem w historii naszego miasta i regionu, które odbędzie się 7.01.2012 roku również na Andegrand Parku (szczecińska Gubałówka). Impreza jest kolejnym cyklem Floating Trippin’ Festival – Andegrand Park & EHschool, podczas której tematem przewodnim będą ekstremalne zawody snowboardowe z udziałem najlepszych snowboardzistów z całej Polski, a także medalistów oraz uczestników igrzysk olimpijskich. Na miejscu powstanie scena, ma której zagrają m.in. laureaci „Młodej Nuty” oraz uznani Dj’e. Dodatkowo odbędą się pokazowe – ekstremalne zawody rowerowe z udziałem najlepszych lokalnych zawodników, profesjonalne-bezpłatne szkolenia snowboardowe (EHschool), szkolenia lawinowe (zachowawcze), działania związane nowatorską rekreacja, zdrowym stylem życia oraz działania artystyczne i ekologiczne.

Data: 18. grudnia 2011

Miejsce: szczecińska Gubałówka
Start: godzina 13.00
Sponsorzy: Ride Snowboards, Dragon Optical, Dakine, sklep Andegrand, sklep Platinum, Skate-Europe.com, Szczecińska Gubałówka, Miasto Szczecin
Patronat Medialny: Andegrand.pl

Najnowsze informacje, filmy i wszystko co ze śniegiem związane znajdziecie na profilu Andegrand Parku w serwisie Facebook – zapraszamy!

Światowy Dzień Snowboardu w serwisie Facebook!!

plakat_wsd

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry