Podążaj za nami

Chcesz polecieć gdzieś na deskę?? :)

Newsy

Chcesz polecieć gdzieś na deskę?? :)

Większość z nas jeździ i lata na wyjazdy snowboardowe. Zazwyczaj wyszukując lot kierowaliśmy się terminem i miejscem docelowym. Tzn. wiedzieliśmy gdzie chcemy lecieć i kiedy, a następnie musieliśmy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje lotów i miejsc, aby namierzyć najtańsze bilety w rejony górskie. Mnóstwo czasu i energii, prawda?

 

Czy zastanawialiście się kiedyś „jak dobrze by było móc odnaleźć najtańsze bilety, wiedząc tylko co chce się robić i w jakich warunkach pogodowych”? Twórcy nowej aplikacji, od dziś dostępnej dla miłośników sportów zimowych, tak. Tak urodził się pomysł, a po paru miesiącach wytężonej pracy, internetowa aplikacjawyszukiwarka lotów Teleportus.pl.

Wystarczy podać termin i miejsce wylotu, a system wyszuka (dla skonstruowania jednego wyniku przeszukuje od parudziesięciu do paruset połączeń)  i zaproponuje najtańsze możliwe dla danego terminu połączenia. Dodatkowo z możliwością kupna konkretnego biletu, z opisem rejonu narciarskiego, filami ze stoków, lokalizacją na mapie. To nie wszystko – również można nabyć ubezpieczenie na sporty zimowe na wyszukiwany termin wyjazdu, czy zarezerwować samochód.

Wszystko to bez dodatkowych prowizji – używanie serwisu jest bezpłatne, a zakup biletów odbywa się poza opisaną wyszukiwarką, na dedykowanych temu renomowanych serwisach (eSky, Tripsta, Opodo, Inseco itd.) .

Teleportus przeszukuje wszystkie tanie linie latające z Polski, większość regularnych linii, a nawet czartery. Pomysł jest cały czas rozwijany i uzupełniany o nowe funkcjonalności. Dla tradycjonalistów istnieje też klasyczna wyszukiwarka.

 

Mamy nadzieję, że nowe podejście do wyszukiwania będzie Wam pomocne. A tutaj przykładowy rezultat wyszukiwania: http://www.teleportus.pl/wyniki/loty_z_londyn_4734ee8dd467f5ef

Zrzut_ekranu_-_strona_gwna

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry