Podążaj za nami

Słowacja: Super promocje dla amatorów białego szaleństwa!!

Newsy

Słowacja: Super promocje dla amatorów białego szaleństwa!!

Atrakcyjne promocje przygotowali Słowacy dla amatorów białego szaleństwa na zbliżający się sezon narciarski. Narciarze, który już teraz kupowaliby skipassy mogą zaoszczędzić nawet 60 euro na 10-dniowym karnecie. Co ważne promocje obowiązują w siedmiu ośrodkach i aquaparku Tatralandia.

Akcja trwa do 21 grudnia br. Narciarze mogą kupować po korzystnych cenach skipassy i wejściówki do Tatralandii.

– Bilety są imienne i aby je zakupić poza dokumentem tożsamości trzeba przedstawić zdjęcie – mówi Katarina Sarafinova, dyrektor komunikacji i PR. – Wystarczy kupić jeden wspólny skipass, by poszaleć na nartach w siedmiu najlepszych ośrodkach na Słowacji i w aquaparku Tatralandia. Ofertę skierowaliśmy do wszystkich, którzy wcześniej planują urlopy. Karnety można wykorzystać przez cały sezon zimowy.

Wejściówki po promocyjnych cenach można zakupić online na skipass.jasna.sk, w sieci Ticketportal lub w ośrodkach TMR.

Porównujemy ceny w przedsprzedaży i potem w sezonie.

I tak: teraz karnet dla dorosłej osoby na 10 dni kosztuje 260 euro, a w sezonie będzie kosztował 320 euro; seniorzy i juniorzy na takim samym karnecie mogą oszczędzić 48 euro, a dzieci 42 euro.

Podobne oszczędności można poczynić na skipassach na 15-dniowych oraz cało sezonowych. Trzeba przy takich zakupach pamiętać, że skipass jest imienny i nie można go sprzedać.

Specjalne karnety na ten sezon obowiązują we wszystkich ośrodkach TMR: na północnym i południowym stokach Chopoku, w Tatranskiej Lomnicy, Štrbskim Pleso, Starým Smokovcu oraz w Śnieżnym Parku Donovaly, w Vekiej Raczy, Oščadnicy, Malinô Brdo we Vratnej oraz w Tatralandii.

Jak co roku Słowacy przygotowali też bezpłatne wejścia dla maluchów poniżej 6 roku życia. Dzieci w wieku 6-12 i seniorzy powyżej 60 r. życia mają korzystne zniżki. Podobnie rabaty przewidziano dla nastolatków do 17 roku życia oraz posiadaczy kart Euro 26.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.jasna.sk/cenniki/skipassy/slovakia-super-skipass/pl/zima/

 

3534

Czytaj dalej
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry