Podążaj za nami

RED BULL Zjazd na Krechę 2011 – 26-27 lutego, Zakopane

Newsy

RED BULL Zjazd na Krechę 2011 – 26-27 lutego, Zakopane

To będzie ostra rywalizacja! Po odwołaniu poprzedniej edycji Red Bull Zjazd na Krechę apetyt na zwycięstwo wśród miłośników śnieżnych prędkości jest JESZCZE WIĘKSZY!

Pora szykować swój sprzęt i wyruszyć w ostatni weekend lutego do Zakopanego, gdzie 26 lutego rusza kolejna edycja wyścigu przeznaczona dla odważnych bywalców śnieżnych stoków. Red Bull Zjazd na Krechę to zawrotne prędkości, sześć kilometrów ekstremalnej trasy z Kasprowego do Kuźnic oraz kilkuset amatorów uzbrojonych w narty, deski i wolę zwycięstwa. Potrzeba prędkości powraca w polskie góry!

To, co wyróżnia Red Bull Zjazd na Krechę spośród innych zawodów i wzbudza tak masowe zainteresowanie, to wyjątkowa trasa zjazdu, format zawodów oraz umiejętności wykraczające poza szybką jazdę na nartach/snowboardzie! Tu nie wystarczy dobrze jeździć – trzeba się odważyć zjechać 6 km trasę na krechę i to w niecałe 10 minut! Wygra ten, kto będzie pierwszy na mecie.

W pierwszej edycji zawodów w 2009 roku do udziału w eliminacjach zgłosiło się ponad sześćset osób, ostatecznie w zmaganiach udział wzięło 226 amatorów zawrotnych prędkości. Spośród wszystkich startujących najszybszym uczestnikiem okazał się Wojtek Szczepanik z katowickiego AZS – pokonał trasę zaledwie w 6 minut i 18 sekund! W 2010 roku ze względu na brak śniegu na trasie z Kasprowego do Kuźnic zawody zostały odwołane, ale chętnych do wzięcia w nich udziału nie brakowało

Wszyscy ci, którzy chcą zmierzyć się w ekstremalnym zjeździe i pobić wynik Wojtka Szczepanika z 2009 roku, powinni:

1. Zarejestrować się w sieci, na naszej stronie.
2. Wziąć udział w eliminacjach, które odbędą się 26 lutego na Polanie Szymoszkowej.
3. Zakwalifikować się do wyścigu głównego. 27 lutego o świcie 300 najlepszych zjedzie na krechę. Kto pierwszy, ten najlepszy!

Wszelkie niezbędne informacje na

http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Red-Bull-Zjazd-na-Krech%C4%99/001242809334202

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry