Podążaj za nami

Pozostały niecałe 2 tygodnie do Lublin Sportival!

Newsy

Pozostały niecałe 2 tygodnie do Lublin Sportival!

W niektórych miejscach polski pogoda jest już prawie snowboardowa, a pierwszy skatepark w Polsce i to w 100% pokryty naturalnym śniegiem ruszył kilka dni temu w Ogrodniczkach pod Białymstokiem. Zima, więc coraz bliżej. Coraz bliżej jest też Lublin Sportival!

Na dwa tygodnie przed zawodami jibbingowymi lista zawodników jest imponująca. Mamy potwierdzonych ponad 30 riderów z 6 krajów. Wśród nich są m.in. takie nazwiska jak – Wojtek Pawlusiak – jeden z najlpszych jibberów na świecie czy Darek Bergman czeski wymiatacz jeżdzący do niedawna pod banderą Monster Energy. Więcej informacji na temat zawodników, którzy potwierdzili swoją obecność znajdziecie na fanpage wydarzenia na FB, gdzie codziennie prezentujemy sylwetki riderów.

Poza zaproszonymi zawodnikami organizatorzy na FB przyjmują zgłoszenia zawodników chcących wystartować w zawodach jibbowych. Jesteś zainteresowany? Wyślij wiadomość na fanpage wydarzenia >> https://www.facebook.com/lublinsportival

Marcin „Jamaj” Kolasiński międzynarodowy sędzia snowboardowy, który jest odpowiedzialny za komunikację z zawodnikami oraz konsulting trasy, na dwa tygodnie przed eventem jest szczerze podekscytowany nadchodzącym wydarzeniem: „Nie będę ukrywać że dawno w Polsce nie było dużej imprezy jibbingowej z takim potencjałem” – mówi Jamaj.

W conteście jibbowym, który będzie główną atrakcją wieczoru zawodnicy powalczą o 8.000 pln w gotówce do podziału za 3 miejsca na podium.Kolejną konkurencją jaka zostanie rozegrana podczas Lublin Sportival jest poducha powietrzna – flybag.Skocznia treningowa doskonale znana wszytkim miłośnikom białego szaleństwa, od paru lat podróżująca na najlepsze wydarzenia w kraju. 5 i 6 grudnia będzie można potrenować najtrudniejsze sztuczki, oraz zgarnąć nagrody od sponsorów w jamie! Zapisy do contestu również kierujcie na fanpage wydarzenia.

Lublin Sportival zapowiada się naprawdę widowiskowo – jibbing, flybag, a do tego masa innych sportowych atrakcji – miasteczko dla dzieci, pokazy mototrial, targi, a dla wygłodniałych zlot foodtrucków!

Bądź na bieżąco >> facebook.com/lublinsportival

plakat_ls14

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry