Podążaj za nami

Red Bull Kluge – czyli sportowe domino…

Newsy

Red Bull Kluge – czyli sportowe domino…

Red Bull Kluge to projekt, który można opisać w różnoraki sposób – myśli, które się nasuwają oglądając najnowszy klip obrazujący to przedsięwzięcie to: domino, sport, zabawa, najlepsi zawodnicy na świecie no i …..wyjątkowa maszyna.

 

W ten unikalny projekt zaangażowanych zostało sto osób z ekipy, trzy half-pipe’y, tor do driftu i oraz jedenastu światowej sławy sportowców, którzy stanowili siłę napędową sportowego domino… Czym właściwie jest Red Bull Kluge można się przekonać w pięcio minutowym klipie nagranym w hangarze starej bazy powietrznej El Toro w Kaliforni. Autorem projektu jest Adam Sadowsky, współzałożyciela Syyn Labs, firmy odpowiedzialnej za słynny teledysk OK GO „This Too Shall Pass”.

Jak to się wszystko zaczęło? Był rok 2010 kiedy to Adam Sadowsky w różnych piwnicach i garażach budował swoją taśmową maszynę ze znalezionych przedmiotów i urządzeń codziennego użytku. Dwa lata później wpadł na pomysł by połączyć swój wynalazek z najlepszymi zawodnikami reprezentującymi różne dyscypliny sportowe po to by stworzyć jedyny i niepowtarzalny mechanizm. W projekcie wzięli udział między innymi deskorolkowiec Ryan Sheckler i Joey Brezinski, zawodnik bmx Drew Bezanson, trialowiec Danny MacAskill, legenda FMX Robbie Maddison, rajdowcy Rhys Millen i Bryce Menzies  oraz snowboarder Pat Moore.

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową produkcją Red Bull Kluge – poniżej link do artykułu gdzie znajdują się wszelkie informacje na temat projektu wraz z klipami:

http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Article/red-bull-kluge-021243282269944

Red-Bull-Kluge-1

Red-Bull-Kluge-2

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry