Podążaj za nami

QUIKSILVER SNOW SESSION Święto snowboardu w zimowej stolicy Polski!

Newsy

QUIKSILVER SNOW SESSION Święto snowboardu w zimowej stolicy Polski!

W tym roku, miłośnicy białego szaleństwa odwiedzający Zakopane, będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie. 12 lutego 2011 na stoku Harenda odbędą się zawody snowboardowe, jakich jeszcze w Polsce nie było.

Zaproszeni zawodnicy z europejskiej i polskiej czołówki zaprezentują najbardziej widowiskową odmianę snowboardu na potężnej skoczni zbudowanej specjalnie na zawody. Do startu w QUIKSILVER BIG AIR zaproszonych zostanie 27 zawodników i 3 zdobywców dzikich kart.

Najlepsi podzielą między sobą 15 000 zł w gotówce i liczne nagrody rzeczowe. Na ustawionych obok skoczni przeszkodach, odbędzie się ROXY RAIL JAM – zawody w czasie których swoje umiejętności zaprezentować będą mogły snowboardzistki. Najlepsze zawodniczki powalczą o 3 000 zł w gotówce.

Jak powiedział Piotr Łodziński, Marketing Manager Quiksilver Polska: „Od lat wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy związane z surfingiem, skateboardingiem i snowboardem. Chociaż ta ostatnia dyscyplina jest sportem zimowym równie popularnym co narciarstwo, to środowisko związane w Polsce z jej najbardziej widowiskową odmianą – freestylem – długo czekało na duże zawody.

QUIKSILVER SNOW SESSION będzie dla młodych polskich snowboardzistów okazją do rywalizacji z zawodnikami z Europy i być może drogą do rozpoczęcia sportowej kariery.”

Na odwiedzających tego dnia stok Harenda czekają liczne atrakcje. Wszyscy chętni będą mogli przetestować deski LibTech, DC, Gnu i Roxy. O oprawę muzyczną w czasie dnia i na wieczornym koncercie zadba Red Bull, a całą imprezę zakończy specjalna nocna sesja pokazowa na skoczni.

Wszelkie informacje na temat imprezy będą pojawiały się na stronie www.facebook.com/QuiksilverSnowSession

Quiksilver

 

Quiksilver_Blazek

 

Quiksilver_Blazek_2

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry