Podążaj za nami

OSCYP Snowboard Contest 2014 – Pierwsze nazwiska z listy startowej!

Newsy

OSCYP Snowboard Contest 2014 – Pierwsze nazwiska z listy startowej!

Nowy Rok przywitał nas wiosenną aurą, jednak synoptycy zapowiadają falę mrozów w połowie stycznia. Organizacja OSCYP Snowboard Contest 2014 nie powinna być zagrożona. 1 i 2 lutego na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej powstanie unikalna przeszkoda łącząca konkurencje half-pipe z przeszkodami jibbowymi.

Dziś udział w konkursie potwierdziło ośmiu zawodników z czołówki polskiej sceny snowboardowej.

Zima stulecia prawdopodobnie nie grozi naszej ojczyźnie. Nie oznacza to jednak, że w tym roku nie zaznamy już śniegu i mrozu. Na przełom stycznia i lutego zapowiadany jest solidny opad białego złota.

Ekipa Park Pirates i firma Techramps, odpowiedzialni za stworzenie OSCYPowych przeszkód, już zacierają ręce i rozpoczynają przygotowania do szóstej edycji najdłużej organizowanych zawodów snowboardowych w Polsce.

Przygotowują się także najlepsi w kraju snowboardziści. Suma nagród do zdobycia w tegorocznej edycji przekracza 10,000 złotych, dlatego chętnych do walki jest wielu.

Dziś swój udział w OSCYP Snowboard Contest potwierdziło dziesięciu zawodników: Kajetan Kaleniak, Tomek Wolak, Kuba Wolak, Kuba Szkaradek, Maciek Przężak, Nikodem Franczak, Paweł Guzik, Maciek Długosz, Mateusz Zielonka, Marek Rauba i Radek Cząstkiewicz.

Oprócz nagród pieniężnych, do zdobycia będzie również limitowana edycja zegarka NIXON. Autor najlepszego triku zawodów otrzyma zegarek wykonany specjalnie na zawody w Białce Tatrzańskiej.

To nie koniec tegorocznych atrakcji. W pierwszy dzień snowboardowego weekendu zapraszamy wszystkie dziewczyny na FEMI Best Trick – rywalizację w której można zdobyć limitowaną deskę snowboardową FEMI Pleasure. Drugiego dnia OSCYPowy snowpark zostanie otwarty dla wszystkich.

Po raz pierwszy w historii zawodów, amatorzy będą mieli szansę pojeździć obok profesjonalistów. Dodatkowo, Burton Snowboards oraz producent sprzętu GoPro, organizują konkurs dla fotografów i twórców klipów video.Autor najlepszego zdjęcia zdobędzie plecak fotografa, a twórcy najlepszego klipu z zawodów otrzymają nowy zestaw GoPro Hero 3+ Black Edition.

Specjalne stoisko producenta sprzętu rejestrującego umożliwi wszystkim zainteresowanym prezentację najnowszych modeli GoPro, a nawet wypożyczenie niektórych kamer, w celu stworzenia konkursowego klipu. Już wkrótce podamy więcej szczegółów odnosnie tej inicjatywy. Publiczność w Białce Tatrzańskiej, będzie mogła również bezpłatnie przetestować sprzęt z najnowszej kolekcji Burton Snowboards 150 desek, oraz sprawdzić swoje umiejętności w zimowej jeździe samochodami MINI.

Obecnie trwa Rajd Dakar, w którym samochody MINI odgrywają znaczącą rolę. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to jest zasiąść za kierownicą pojazdu, który potrafi pokonać pustynię, przyjedź do Białki Tatrzańskiej i weź udział w OSCYP Snowboard Contest 2014.

oscyp_snowboard_contest_-_kuba_wolak

oscyp_snowboard_contest_-_wojtek_pawlusiak_fot-marek_ogiel

oscyp_snowboard_contest_2014_-_wizualizacja_1

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry