Podążaj za nami

Girls Jam vol. 3 Burton snowpark – Kotelnica Białczańska!

Newsy

Girls Jam vol. 3 Burton snowpark – Kotelnica Białczańska!

Już w pierwszą niedzielę marca w Białce Tatrzańskiej odbędzie się jedyne w Polsce wydarzenie freestylowe skierowane TYLKO dla kobiet 😉

Jest to niepowtarzalna okazja do nauki freestylu w snowparku na nartach i snowboardzie. Warsztaty freestylowe prowadzone będą przez profesjonalnych riderów na poziomie podstawowym jak i bardziej zaawansowanym. Dla wszystkich chętnych dziewczyn odbędą się zawody z nagrodami.

Event organizowany jest przez riderki freestylowe Alinę Trybus i Gosie Śniegórską. Impreza skierowana jest dla dziewczyn które marzą o zaczęciu przygody z freestylem i zaawansowanych riderek. Zależy nam bardzo na promowaniu zimowych sportów ekstremalnych wśród kobiet.

Dążymy do tego, aby ta impreza stała się cykliczna, rozwijała się z roku na rok i zbierała coraz więcej uczestniczek oraz na stałe wpisała się w kalendarz, najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju. Przewidujemy nagrody za 1, 2, 3 miejsce w obu kategoriach, najlepszą ewolucję freeski i snowboard. Oprócz tego drobne nagrody za dobre tricki w trakcie trwania Jamu.

05.03.2017 widzimy się w ośrodku Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej!

 

Szczegółowe info TUTAJ

 

Girls Jam

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry