Podążaj za nami

MOBILNI REPORTERZY – DO PIÓRA!

Newsy

MOBILNI REPORTERZY – DO PIÓRA!

Przed wami kolejna szansa na dołączenie do grona Red Bull MOBILE Reporterów! Czy ktoś z was nie kojarzy najbardziej wyczekiwanych zawodów sezonu zimowego – Red Bull Zjazd na Krechę??? Pewnie, że je znacie!!! Kultowy zjazd wraca na stok – a my ogłaszamy konkurs na Red Bull MOBILE Reportera!

Co trzeba zrobić?

Przede wszystkim wykazać się wszechstronnością dziennikarską i kreatywnością! Tym razem zadanie wymaga nie tylko „lekkości pióra”, ale również umiejętności wróżbiarskich 🙂 Jeżeli chcesz zostać specjalnym wysłannikiem Red Bull MOBILE oto, co musisz zrobić:

Do 16  lutego napisz relację  z tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę. Spróbuj przewidzieć i wybiec w przyszłość, by zrelacjonować tegoroczną rywalizację! Najbardziej kreatywne podejście do tematu nagrodzimy! Autor najciekawszej relacji stanie się specjalnym wysłannikiem Red Bull MOBILE na finale w Tatrzańskiej Łomnicy – dzięki czemu urealni stworzoną wcześniej relację! Sprawdź, czy się nie myliłeś!

Prace wysyłajcie do 16 lutego na adres media@pl.redbull.com

Na zwycięzcę czeka nie tylko dawka mocnych wrażeń z zawodów ale również smartphone Red Bull Mobile, który umożliwi wcielenie się w rolę dziennikarza sportowego.
Zwycięzcę powiadomimy mailowo.

O zawodach Red Bull Zjazd na Krechę:

Zasada rywalizacji w Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta – kto pierwszy, ten lepszy! Tu liczą się brawurowe zjazdy i czas pokonania trasy, bo ważne jest to, by jak najszybciej znaleźć się na mecie u stóp Tatrzańskiej Łomnicy. Zawody przeznaczone są dla wszystkich powyżej 16 lat umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka. Jeżeli jednak konkurs Red Bull MOBILE Reporter i władanie piórem nie jest dla ciebie – zawsze możesz spróbować swoich sił i wystartować w zjeździe na krechę!

ELIMINACJE
•    12 lutego – Krynica, Słotwiny
•    19 lutego – Szczyrk, Juliany
•    25 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ
•    26 lutego – Tatrzańska Łomnica, Słowacja

Więcej informacji na temat zawodów na www.redbullzjazdnakreche.pl

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry