Podążaj za nami

DRUGA SESJA KWALIFIKACYJNA DO RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ!

Newsy

DRUGA SESJA KWALIFIKACYJNA DO RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ!

Drugi przystanek eliminacyjny do zawodów Red Bull Zjazd na Krechę odbędzie się  w najbliższą niedzielę 19 lutego w Szczyrku. Chętni, którzy nie zdążyli zapisać się przez internet będą mogli zgłosić się na stoku Juliany do biura zawodów i wziąć udział w eliminacjach.

Najbliższa rywalizacja wyłoni 50 zawodników, którzy wywalczą sobie gwarantowany start w wyścigu finałowym – 26 lutego  w Tatrzańskiej Łomnicy.

 

19 lutego na stoku Juliany odbędzie się druga sesja kwalifikacyjna do kultowego wyścigu narciarsko-snowboardowego Red Bull Zjazd na Krechę. Do grona  60 finalistów – wyłonionych podczas pierwszych eliminacji w Krynicy-Zdroju, już w najbliższą niedzielę dołączy kolejnych 50 szczęśliwców, którzy 26 lutego będą rywalizować w masowym zjeździe na krechę w Tatrzańskiej Łomnicy.

 

Wszyscy, którzy nie zdążyli zgłosić się za pośrednictwem strony www.redbullzjazdnakreche.pl i nie po drodze były im eliminacje w Krynicy-Zdroju, nadal mają szansę powalczyć o wejście do finału. Zainteresowani powinni zgłosić się 19 lutego w Szczyrku do biura zawodów w godzinach 09-11.30. Snowboardziści  i narciarze mogą również spróbować swoich sił w ostatnim etapie kwalifikacji – 25 lutego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem.

 

Jak radzi tegoroczny obrońca tytułu – najlepszą techniką na zwycięstwo jest ”dobry czas w kwalifikacjach, który decyduje o pozycji na starcie finałów. W wyścigu finałowym najistotniejszy jest start! Jeżeli wystartujesz jako pierwszy masz do wykorzystania całą trasę i możesz pojechać najlepszą możliwą linią” podpowiada Michał Kłusak.

 

Nadchodzące eliminacje wyłonią 50 zawodników, którzy wywalczą sobie gwarantowany start w wyścigu finałowym w Tatrzańskiej Łomnicy. Najszybsi w eliminacjach będą mieli nie tylko pewny start w  rywalizacji po słowackiej stronie Tatr ale również nagrody rzeczowe – w tym kamery GoPro Hero Naked i plecaki Dakine.

 

Kwalifikacje_Krynica-Zdrj_Red_Bull_Zjazd_na_Krech_fot.Marcin_Kin_Red_Bull_Content_Pool2

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry