Podążaj za nami

Dołącz do najlepszych na Air&Style!

Newsy

Dołącz do najlepszych na Air&Style!

Już 3 lutego w ramach największej imprezy snowboardowej na świecie odbędzie się Burn Fire&Steel Rail Contest. Dzika karta czeka na jednego zawodnika z Polski!

Burn postanowił rozgrzać emocje przed odbywającym się 4 lutego na stadionie Bergisel w Innsbrucku Billabong Air&Style. W wieczór poprzedzający wielki finał tej najważniejszej imprezy big air na świecie, na Maria Theresien Strasse w Innsbrucku odbędzie się 2 edycja zawodów railowych Burn Fire & Steel. Do najlepszych specjalistów od jibbingu z Europy dołączy zdobywca dzikiej karty z Polski.

Reprezentant naszego kraju wyłoniony zostanie w konkursie na najlepszy film zamieszczony na youtube.com lub vimeo.com, w którym znajdą się przynajmniej 3 triki na railach lub boxach.

Oceną filmów, które zgłosić należy za pośrednictwem strony www.fireandsteel.pl zajmą się Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak z polskiego teamu snowboardowego Burn.

Na zwycięzcę czeka nie tylko możliwość startu w Burn Fire & Steel, ale także pakiet wyjazdowy i wejściówka na finał Air&Style!

Warto wspomnieć, że nazwisko zdobywcy dzikiej karty pojawi się tego wieczora obok nazwisk najlepszych snowboardzistów na świecie. Pomiędzy kwalifikacjami zawodów jibbowych i ich finałami ogłoszone zostaną bowiem pary, w których rywalizować będą finaliści Air&Style.

Jeżeli zatem chcesz wziąć udział w najważniejszej imprezie snowboardowej na świecie wejdź na www.fireandsteel.pl i pokaż na co Cię stać!

Czas na zgłoszenie masz do 28 stycznia!!

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry