Podążaj za nami

Zbuduj snowpark we własnym ogrodzie!

Newsy

Zbuduj snowpark we własnym ogrodzie!

Każdy z nas marzył kiedyś żeby mieć prywatny snowpark obok własnego domu, móc jeździć w każdej wolnej chwili, bez zbędnego tracenia czasu na dojazd na stok. Oczywiście zazwyczaj kończyło się na marzeniach, gdyż nikt nie dysponował tak dużym nakładem gotówki oraz przestrzeni potrzebnej do budowy snowparku. Teraz istnieje już możliwość, aby spełnić te marzenia!!!

W tym sezonie Vodasodova wprowadziła do swojej oferty  katalog zatytułowany „Mini Snowpark 2011/2012”. Niewiele zdradzająca książka online kryje w sobie 14 elementów z których sami możecie zbudować snowpark. Do waszej dyspozycji jest kilka rodzai raili oraz boxów, a każdy z nich jest dostępny w dwóch wariantach długości: 3 i 5 metrów.

Każdy może dobrać przeszkody pod swoje umiejętności. Dla początkujących przygotowano bardzo bezpiecznego Boxa o wysokości jedynie 25 cm a ci z was, którzy pierwsze szlify mają już za sobą mogą przebierać w różnych rodzajach poręczy. Ponadto znajdziecie tam elementy, które pozwolą Wam nabrać prędkości (Snow Drop) oraz idealnie wybić się na przeszkodę (Drop In).

Co ciekawe wystarczy podwórko o wymiarach jedynie 2mx8m, aby móc ustawić najprostszy set (np. Snow Drop + Drop In + T-Box 3m). Sprawdźcie również ceny przeszkód bo zaczynają się już od 649 zł, co sprawia, że Vodasodova poleciała z naprawdę dobrą ofertą.

Jedną z przeszkód możecie zgarnąć w konkursie na profilu facebookowym Vodasodova

Ponadto jeżeli jesteś fanem Vodysodovej na facebooku to przysługuje Ci 10% zniżki na każdą przeszkodę.

Pełny katalog oraz cennik znajdziecie pod adresem
www.vodasodova.com/minisnowpark

 

MiniSnowpark-Katalog

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry