Podążaj za nami

Anita Mączka Mistrzem Polski Juniorów w Slope Style!

Newsy

Anita Mączka Mistrzem Polski Juniorów w Slope Style!

Anita Mączka z polskiego teamu ROXY miniony weekend zdecydowanie powinna zaliczyć do udanych. Na rozegranych w Zakopanem, na Gubałówce zawodach z cyklu Mistrzostw Polski Juniorów w Slopestyle Anita zajęła pierwsze miejsce i obecnie (po prawie równych udanych MP Seniorów z końca lutego) jest tzw „ścisłą czołówką” damskiego snowboardingu w naszym kraju.

Oto co sama opowiada na temat MP Juniorów:

„W ten weekend znowu byłam w Zakopanem. W sobota była idealna: piękna pogoda, masa znajomych i jeden z lepszych dni na desce. Nauczyłam się fs 360 indy, cab 180 mute, poza tym skakałam też fs 540 i cab 540 – co prawda nie do końca czysto ustane ale loty były kontrolowane, dokręcane i w pozycji, więc nie jest źle, progres jest :)) W niedziele odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Slope Style.

Znów dzień był piękny, jedyne nad czym mogę się zastanawiać to bardzo dziwny sposób sędziowania ponieważ nie było praktycznie żadnej różnicy w punktacji za moje przejazdy ze switch na jibach, a przejazdami innych dziewczyn, które jechały „na swoją nogę” :P. Pomimo tego udało mi się wygrać te zawody z czego się bardzo cieszę i pozdrawiam wszystkich którzy byli na Gubałówce!”

anitamaczka

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry