Podążaj za nami

Nowa marka odzieżowa na rynku – so? We Shop It!

Newsy

Nowa marka odzieżowa na rynku – so? We Shop It!

PREMIERA. Minęło sześć miesięcy, kiedy to postanowiliśmy ruszyć z nowym portalem lifestylowym – takim, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Skromnie możemy powiedzieć, że udało się Nam wejść w swoistą niszę rynkową, co bardzo cieszy.

Rozpoczynaliśmy dość skromnie i w miarę swoich możliwości.

Zaczynaliśmy praktycznie ciągnąć ten dobytek we dwójkę, jednakże przez te pół roku bardzo dużo się zmieniło, bardzo dużo osób „przewinęło” się przez portal, a także wiele nowych i świeżych osób postanowiło z nami zostać.

Info zaczerpnięte z: www.wepeaceit.pl

 

Skąd taki rachunek sumienia?

Uwielbiamy robić wiele rzeczy naraz, co za tym idzie – ciągle się rozwijać. Pewnego pięknego popołudnia postanowiliśmy ruszyć z ekspansją na rynek – bo skoro mamy dobre pomysły, których nie należy się wstydzić, mamy do tego świetnych grafików, projektantów i fotografów – z głowami pełnymi pomysłów, dlaczego by nie dać im i sobie samym szansy?

We Peace It to nowa marka wchodząca na rynek. Oficjalne przedstawienie Wam kolekcji nastąpi w pierwszy dzień wiosny. Dlaczego? Sprawa jest prosta – wiosna to okres, gdy wszystko rodzi się do życia – tak jak nasz brand. To świetny okres by pokazać Wam jak my widzimy świat, jakimi kolorami i wzorami.

Kolejnym celem było wyjście do Was – co to oznacza?

 Chcemy być związani ze swoimi Czytelnikami bezpośrednio – bo bardzo cenimy sobie kontakty międzyludzkie i Was. Pora zakończyć tylko i wyłącznie przedstawienie Wam naszego światopoglądu internetowo – i tak jakby „bezpłciowo”.

 Chcemy byście mogli dotknąć, poczuć, założyć coś, co stworzyliśmy specjalnie dla Was – nie jesteśmy sieciówką – stawiamy na pomysł i jakość – dlatego nie powstydzimy się wyszukiwania najdrobniejszych detali nawet w Barcelonie – bo i tam nasze kru ma swój punkt zaczepienia.

Zespół, który tworzy WPI jest bardzo zróżnicowany, jednakże staraliśmy się znaleźć takie perełki – tak nazwijmy ich naszymi perełkami – które swoimi pomysłami, nawet nas potrafią wbić w ziemię, bądź doprowadzić do ekstazy emocjonalnej. Są najlepszym przykładem, że warto czasem dać im pole do popisu i szansę – a nie zmarnują jej. W swoim czasie będziemy chcieli przedstawić Wam cały zespół, który przyczynił się do tego, co się stanie 21 marca.

Celowo nie mówimy Wam czego macie się spodziewać, bo chcemy zobaczyć Waszą reakcję pierwszego dnia wiosny – pamiętajcie, możecie iść na wagary, nie zapominajcie jednak o sprawdzeniu tego, co dla Was przyszykowaliśmy.

images-stories-333-492x328

W zanadrzu mamy także innowacyjny projekt, który będzie powiewem wielkiego świata, dla marek współpracujących z nami oraz tych, które tą współpracę będą chciały rozpocząć. Będzie to niesamowita okazja do promocji w dość specyficzny sposób, jednakże wiemy, że znacznie prostszy, fajniejszy i czytelniejszy dla odbiorców. Póki co tylko o tym wspominamy, bo cały proces tworzenia właśnie się rozpoczął i miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Wam pokazać także ten projekt.

Tyle słowem wstępu – my jako Redaktorzy chcemy podziękować już teraz – wszystkim, którzy wzięli udział w tek akcji, zaufali, uwierzyli, tworzyli i zaczęli z Nami współpracę. Wszystkim po kolei, którzy dobrze wiedzą, że to dla nich są te podziękowania – ślemy ogromną ilość pozytywności i uśmiechów – BIG UP DLA WAS!

Ps. Dla tych, którzy są niecierpliwi zapraszamy już w tę sobotę do bielskiego klubu Backstage na POZOR 9, gdzie będzie namiastka tego, co dla Was przygotowaliśmy zapraszamy – Redaktorzy Naczelni Ahne i Matt oraz cała wepeaceitfamilia!

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry