Podążaj za nami

ROXY przedstawia DARE YOURSELF (odważ się)!!

Newsy

ROXY przedstawia DARE YOURSELF (odważ się)!!

Styczeń 24, 2013 – ROXY, firma będąca częścią rodziny Quiksilver ogłasza rozpoczęcie swojej nowej kampanii Dare Youself. Akcja rozegra się w świecie social mediów a jej celem będzie zainspirowaniekobiet do przekroczenia granic swoich marzeń i zmianę swojego życia.

Pięć uczestniczek z całego świata będzie miało szansę wygrać podróż swojego życia w towarzystwie profesjonalnych zawodniczek z teamem Roxy, a także nagrody pieniężne i nagrody rzeczowe od ROXY.

Na potrzeby konkursu Dare Yourself uczestniczki będą mogły się zgłaszać w pięciu regionach świata: Północna Ameryka, Ameryka Łacińska, Północna Azja, Połudnowa Azja i Europa oraz Afryka z Bliskim Wschodem. Wszystkie zgłoszenia, a także zakładka na Facebook będą tłumaczone na 11 języków.

Od 24ego stycznia będzie można zgłaszać swói udział w Dare Yourself za pośrednictwem strony ROXY na Facebook’u. Zgłoszenie musi zawierać krótki tekst (150 słów), 3 zdjęcia i minutowy klipvideo przedstawiający w jaki sposób uczestniczki widzą swoje wielkie marzenia, jakie chciałyby mieć życie i jaką ściążką chcą podążać. 29ego marca na Facebook’u zostanie przedstawiona lista 150 najciekawszych zgłoszeń. Sędziowie wybrani przez ROXY wybiorą po 10 finalistek z każdego regionu, które zostanąpoproszone o stworzenie następnego video. Na sam koniec skład sędziowski dokona wyboru finałowej piątki – po 1 na każdy region.

Wszystkie uczestniczki konkursu będą równocześnie miały szansę na dodatkowe zaprezentowanie swoich marzeń poprzez inne kanały social media zebrane pod jednym hasłem: #ROXYDARES

Dare Yourself jest kontynuacją sukcesu akcji Let the Sea Set You Free, którą Roxy zorganizowała w 2012 roku. Dzięki LTSSYF na socialmediach przez które komunikuje się Roxy powstała prawdziwa społecznośćużytkowniczek, która dała unikalną interakcję i udostępniła tysiące swoich zdjęć. Let the Sea Set You Free przyciągnęło ponad 5000 zgłoszeń z 83 krajów, ponad 730 000 głosów oddanych w konkursie i 1.9 miliona odwiedzin strony LTSSYF.

Zagłoszenia: 24 styczenia – 28 marca

Głosowanie publiczności: 29 marca – 12 kwietnia

Ogłoszenie 50 finalistek: 2 maja

Finalistki Video Go Live: 31 maja

Głosowanie publiczności na Video Go Live: 31 maja – 10 czerwca

Ogłoszenie finałowej piątki: 25 czerwca

www.roxy.com

http://www.facebook.com/roxy

Zapraszamy do dzielenia się linkiem:

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry