Podążaj za nami

Alpine Snowboard Team w sprzęcie Uvex oraz Viking

Newsy

Alpine Snowboard Team w sprzęcie Uvex oraz Viking

Jak nie w Polsce to na śniegu, co tydzień kolejne dobre wiadomości od A.S.T., teamu który mknie do przodu i po raz kolejny udowadnia że sportowcom lepiej jest działać na własną rękę.

 

„Dobrą wiadomością, którą chcemy się podzielić z fanami, jest informacja o podpisaniu umowy z firmą LARIX- wyłącznym przedstawicielem marki UVEX na terenie Polski oraz właścicielem marki VIKING.

W swojej ofercie firma ma zarówno akcesoria sportowe dla wybranych dyscyplin jak i do używania na co dzień– informuje Andrzej Gąsienia-Daniel, współzałożyciel Teamu – Firma LARIX jest już drugą firmą, która uwierzyła w nasze możliwości i nawiązała z nami współpracę w nadchodzącym sezonie.”

W najbliższym sezonie zawodnicy Alpine Snowboard Team zaprezentują się w najnowszych modelach kasków, gogli, okularów firmy UVEX oraz czapkach, rękawiczkach i odzieży startowej od Vikinga. Produkty UVEX i VIKING charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i komfortem użytkowania przez co spotkały się z ogromnym zainteresowaniem sportowców na światowym poziomie.

W ramach współpracy z Alpine Snowboard Teamem Sponsorzy grupy mogą liczyć na reklamę na sprzęcie, odzieży, samochodach zawodników, stronie internetowej www.astpoland.com oraz na bardzo popularnych w dzisiejszych czasach serwisach społecznościowych takich jak Facebook.

„ W swojej ofercie firma Uvex ma sprzęt najwyższej jakości w której wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Wszystkie kaski posiadają homologacje oraz certyfikaty bezpieczeństwa co jest dla mnie priorytetem, wybór gogli z przeznaczeniem na każdą pogodę poprawia widoczność na trasie podczas zawodów i treningów – komentuje Tomasz Kowalczyk

Rękawice Kamikaze to najwyższy model w ofercie Viking. Już na pierwszy rzut oka widać, ze rękawice cechuje solidna, przemyślana konstrukcja. Kamikaze nie są rękawicami na niedzielne wypady na snowboard. To model dla najbardziej wymagających Riderów, którzy potrzebują najwyższej jakości rękawic zapewniających niezawodną ochronę dłoni.” tłumaczy Tomasz Kowalczyk, współzałożyciel Teamu.

W listopadzie zawodnicy Alpine Snowboard Team mają zaplanowane dwa 6-dniowe zgrupowania podczas, których pojawią się w najnowszych modelach sprzętu UVEX oraz VIKING. Wyjazdy te będą bezpośrednim przygotowaniem na tyczkach gdyż w pierwszy weekend grudnia odbędzie się I edycja Pucharu Europy w niemieckim Hochfügen, gdzie co roku możemy spotkać zawodników z czołówki Pucharu Świata.

„ Największą zagadką dla nas jest pogoda, w zeszłym sezonie odwołano wszystkie zawody zaplanowane na listopad i grudzień. Powodem był brak śniegu oraz dodatnie temperatury, uniemożliwiające organizatorom uruchomienie armatek śnieżnych – dodaje Andrzej Gąsienica-Danielzobaczymy jak będzie tej zimy, póki co jesteśmy pełni nadziei i trenujemy na lodowcach gdzie warstwa śniegu ma ok. 1 metra 🙂

„Do zobaczenia na śniegu „

Wszystkim zawodnikom oraz miłośnikom sportów zimowych życzymy szerokich tras i udanych startów w najbliższym sezonie. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.astpoland.com

oraz na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Alpine-Snowboard-Team-POLAND-Zakopane/176574949078404

Nowi sponsorzy Teamu:

uvex_black_txt_orange_cmyk

 

viking_horyz_black_red_wht_

 

Stubai

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry