Podążaj za nami

Air&Style coraz bliżej!

Newsy

Air&Style coraz bliżej!

Burn rozpala emocje przed największą imprezą snowboardową na świecie!

 

Już 4 lutego na stadionie Bergisel w Innsbrucku odbędzie się Air&Style, czyli największe i najbardziej znane zawody snowboardowe na świecie. Od 1993 roku impreza ta przyciąga światową czołówkę snowboardzistów, którzy rywalizują na przygotowanej specjalnie na tę okazję potężnej skoczni.

W tym roku do startu zaproszeni zostali: Peetu Piironen, Sebastien Toutant, Marc Mc Morris, Werner Stock, Nils Arvidsson, Ulrik Badertscher, Staale Sandbech, Roope Tonteri, Eric Willett, Sage Kostenburg i Eero Ettala. Dołączą do nich 4 zawodnicy z kwalifikacji, w których weźmie udział kolejnych 12 zawodników.

Na zwycięzcę czeka słynny Pierścień Chwały i 19 000 euro w gotówce (z wynoszącej 75 000 euro puli nagród).

Air&Style to 6-gwiazdkowa i finałowa impreza cyklu Ticket To Ride w konkurencji big air, więc w czasie zawodów rozegra się także walka o tytuł Mistrza Świata Big Air rankingu TTR.

Wydawałoby się, że ciężko sprawić by Air&Style był jeszcze bardziej emocjonujący. Atmosferę postanowił podkręcić jednak Burn i po raz kolejny w wieczór poprzedzający wielki finał najważniejszej imprezy big air na świecie, na Maria Theresien Strasse w Innsbrucku, odbędzie się Burn Fire & Steel Rail Contest. Do startu zaproszeni zostali najlepsi specjaliści od jibbingu z Europy. Dzika karta czeka na reprezentanta Polski, który zwycięży w konkursie na najlepszy film zamieszczony na youtube.com lub vimeo.com, w którym znajdą się przynajmniej 3 triki na railach lub boxach. Na zwycięzcę czeka nie tylko możliwość startu w Burn Fire & Steel, ale także pakiet wyjazdowy i wejściówka na finał Air&Style!

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie www.fireandsteel.pl.

Na tych, którzy zawitają w dniach 3 – 4 lutego w Innsbrucku czekają także 3 ciekawe koncerty. Już w piątek wieczorem na scenie na Maria Theresien Strasse zagra zespół The Heavy. Z kolei w sobotę na stadionie Bergisel zobaczyć i posłuchać będzie można Sido i Beatseaks.

Wielkie emocje czekają na wielbicieli dobrej muzyki i snowboardu także w Polsce. Już 11 lutego w Szczyrku odbędzie się impreza BURNin’ SNOW. Najlepsi snowboadziści powalczą o nagrody w czasie widowiskowych zawodów big air, a zgromadzoną publiczność rozgrzeją koncerty Hot Chip, Uffie, KAMP! i Future Folk.

Air_and_Style_Innsbruck_2011_BURN_Rail_Session_c_Brecheis

 

Obejrzyjcie zapowiedź imprezy! 🙂

 

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry