Podążaj za nami

Silesia Winter Jib Jam

Relacje z imprez

Silesia Winter Jib Jam

31 stycznia, pod Katowicką Silesią odbyły się jam snowboardowy pod hasłem „Silesia Winter Jib Jam”. Eliminacje rozpoczęły się około południa i wzięło w nich udział kilkunastu zawodników. Przeszkodą z którą musieli się zmierzyć był 8 metrowy rail.

Zawodnicy przez około półtorej godziny mogli prezentować swoje umiejętności pokazując licznie zgromadzonej publiczności rożne triki. Jedne bardziej udane, inne mniej. Po eliminacjach jury zakwalifikowało 6 osób do następnego etapu. Dołączyli oni do zaproszonych zawodników, którzy mieli już zapewnione miejsce w jamie. Wśród nich można było zobaczyć Kubę Dytkowskiego, Radka Cząstkiewicza, Macieja „Wampira” Lepskiego i Michała „Mutka” Zielińskiego.

Finał odbył się w formie walki 1 na 1. Zawodnicy startowali dwójkami, każdy mógł zrobić po trzy triki. Ostateczny finał trwał 15 minut. Zawodnicy którzy wzięli w nim udział to Kuba Dytkowski, Tomek Wolak i Tomek „WoTang” Wolicki. I co najważniejsze dla nas, dziewczyny, również na tych zawodach nie zabrakło naszych reprezentantek. W ostatecznym finale wzięły również udział Ola von Engel i Basia, które naprawdę pokazały klasę i niesamowitą odwagę. Za co zostały zresztą odpowiednio wynagrodzone.

Wyniki zawodów:

Panowie:

1. Kuba Dytkowski (2000 pln i nagrody od sponsorów)
2. Tomek Wolak (1500 pln i nagrody od sponsorów)
3. Tomek „WoTang” Wolicki (1000 pln i nagrody od sponsorów)

Panie:

1. Basia (500 pln i nagrody od sponsorów)
2. Ola von Engel (300 pln i nagrody od sponsorów)

 

Bardzo ciekawym elementem nagród dla finalistów była wizyta u fryzjera. Myślę, że dziewczyny pewnie chętnie z takiej nagrody skorzystają.

 

Silesia Jib Jam

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Relacje z imprez

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry