Podążaj za nami

Zawody PIERWSZY ŚNIEG które brały udział w obchodach Światowego Dnia Snowboardu

Artykuły

Zawody PIERWSZY ŚNIEG które brały udział w obchodach Światowego Dnia Snowboardu

8.12 w kalendarzu widnieje, jako Światowy Dzień Snowboardu. W tym roku obchodzono go również w Warszawie podczas zawodów – „Pierwszy Śnieg”. Pomimo dokuczliwego dla wielu z nas braku śniegu impreza była namiastką prawdziwego zimowego szaleństwa, łącząc w sobie świętowanie jak i również dobrą zabawę zarówno snowboardzistów jak i narciarzy.

 

Na warszawskim Ursynowie już od godzin wczesno porannych na uczestników czekała poduszka FlyBag, która była główną atrakcją tego dnia. Wiele osób przed tą impreza powątpiewało w zdolności organizatorów dla których był to debiut. Pogoda też nie dawała pewności ze impreza będzie tak udana. Ogromna ilość śniegu jaką zapewnił Snow&Surf zaskoczyła. Okoliczni mieszkańcy przecierali oczy ze dziwienia. Na terenie Kopy Cwila uruchomiony został również box, cieszący się równie dużym zainteresowaniem wśród uczestników zawodów. Każdy z zawodników dawał z siebie wszystko. Najmłodszy zawodnik – jedenastoletni Julek był jedną z pierwszych osób które testowały najazd. W sumie przez skocznię przewinęło się ponad 60 osób a rekordzista pomimo kolejki oddał około 40 skoków. Niekonwencjonalny sposób oceniania, gdzie finaliści oceniali się wzajemnie, wyłonił dwóch zwycięzców. W kategorii freeski po dogrywce z Mateuszem Augustynem najlepiej oceniony został Stanisław Kastory. Na snowboardzie bezkonkurencyjny okazał się Michał Jarząbek.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za przybycie jak i również Urzędowi Dzielnicy Ursynów, za udostępnienie terenu. Red Bull’owi za muzykę i uskrzydlenie zawodników. Soul Food Busowi za ciepłą strawę. Flybagowi za bezpieczna obsługę i dobra organizację. Grześkowi z WakeHouse za wypożyczenie progu.

Dzięki zadowoleniu licznych uczestników, wspaniałej atmosferze zrodził się pomysł kolejnego eventu, o którym usłyszycie już w wkrótce.

pierwszy_snieg_1

 

pierwszy_snieg_2

 

pierwszy_snieg_wygrani

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Artykuły

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry