Podążaj za nami

Obóz snowboardowy – Paulina Ligocka Roxy Camp

Relacje z imprez

Obóz snowboardowy – Paulina Ligocka Roxy Camp

W dniach 18-25.04.2009 we włoskim Livigno odbył się obóz snowboardowy Pauliny Ligockiej. Był to pierwszy z zaplanowanych obozów Roxy Camp.

„Głównym celem tego campu jest oczywiście szkolenie dziewczyn w zakresie freestylu, ale także uczenie jazdy na desce od „pierwszych kroków”. Dziewczyny pod moim okiem, Jośki Zając i Michała Andrzejewskiego zrobiły duży postęp, nasza najmłodsza snowboardzistka – 10- cio letnia Martynka, która nigdy wcześniej nie stała na desce, już pierwszego dnia nauczyła się zjeżdżać” mówi Paulina Ligocka.

Dodatkowymi atrakcjami campu były sponsorowane przez firmę Roxy gadgety, zajęcia sportowe przed i po desce– mecz piłki nożnej, joga, stretching, testy desek Roxy i Ride.

„W przedostatnim dniu campu zorganizowaliśmy małe zawody z nagrodami Roxy – jam na half pipe, skoczni i boxie. Najlepsza i najbardziej wszechstronna okazała się Marzena Zając przed Klementyną Kołodziej i Asią Chodorowska, dodatkową nagrodę za największy postęp jednogłośnie przyznaliśmy najmłodszej Martynie Biskup” .

Video relację z campu dzięki uprzejmości Józefiny Gocman z MEP TV będziemy mogli obejrzeć już niebawem. Następny camp odbędzie się we włoskim MasoCorto 4-11.07.2009. Zapraszamy!

Fotorelację z obozu Pauliny Ligockiej w Livigno możecie zobaczyć TUTAJ

 

Roxy Camp

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Relacje z imprez

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry