Podążaj za nami

Masowa premiera „The Art of Flight” w Polsce

Artykuły

Masowa premiera „The Art of Flight” w Polsce

23 listopada jedenaście kin w całej Polsce wyświetliło najbardziej oczekiwany film w świecie sportów akcji. Ogólnoświatowa premiera snowboardowego filmu The Art Of FLIGHT odwiedziła także Multikino Złote Tarasy w Warszawie, gdzie dodatkową atrakcją była obecność gwiazd obrazu, Travisa Rice’a oraz Nicolasa Muellera.

Na to wydarzenie czekało wielu miłośników białych szlaków w naszym kraju. Travis Rice i Curt Morgan ponownie połączyli siły, aby stworzyć obraz, który zrewolucjonizował wizerunek filmów snowboardowych. The Art Of Flight to film, który w niepowtarzalny sposób łączy piękno przyrody z perfekcją wykonywania trików snowboardowych. Zainteresowanie efektem końcowym przerosło oczekiwania jego twórców. Bilety na seanse w większości miast zostały wyprzedane, a na uroczystą premierę w Złotych Tarasach przybyli między innymi Borys Szyc, Mateusz Damiencki, Dorota Gardias, Marysia Góralczyk i Staszek Karpiel.

W komentarzach publiczności biorącej udział w premierach słychać najczęściej zachwyt krajobrazami, które pojawiają się w tle snowboardowych przejazdów. Za scenerię do filmu posłużyły między innymi szczyty w Darwin Range w chilijskiej Patagonii, Tordrillo Range na Alasce, Snake River Range w Wyoming, Aspen w Kolorado i wiele innych dziewiczych stoków z całego świata.

 

„The Art Of FLIGHT został nakręcony tak, żeby wyświetlać go głównie w kinach” powiedział Travis Rice podczas swojego pobytu w Warszawie. „To już czterdziesty drugi przystanek naszego touru po światowych premierach. Każda z tych projekcji pokazuje nam jak mocna jest społeczność snowboardowa. Spotykamy ludzi podobnych do nas i wymieniamy wrażenia i doświadczenia.”

„Wszyscy jesteśmy jedną narodowością snowboardową“ dodał Nicolas Mueller podczas konferencji prasowej. „Nieważne skąd jesteś, ważne że masz pasję do jazdy na desce. Właśnie to staraliśmy się zawrzeć w naszym filmie.“

Konferencja_Prasowa_The_Art_Of_FLIGHT_fot.Lukasz_Nazdraczew

Premiera_The_Art_Of_FLIGHT_fot.Lukasz_Nazdraczew

 

The_Art_Of_FLIGHT_fot.Scott_Serfas

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Artykuły

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry