Podążaj za nami

BURNin‘ SNOW – Największe zawody big air w Polsce zakończone!

Artykuły

BURNin‘ SNOW – Największe zawody big air w Polsce zakończone!

W sobotni wieczór u stóp Skrzycznego w Szczyrku zgromadziło się kilka tysięcy osób. Do jednego z najpopularniejszych polskich ośrodków zimowych przyciągnęła ich największa impreza tego sezonu. W zawodach big air na wielkiej skoczni rywalizowali najlepsi polscy snowboardziści i narciarze. Atmosferę podkręciły występy Future Folk, Uffie i Hot Chip.

BURNin’ SNOW – pierwsze polskie zawody o statusie 3 gwiazdek cyklu Ticket To Ride z pewnością przejdą do historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń snowboardowych w kraju. Na specjalnie przygotowanej skoczni czołówka polskich zawodników walczyła o nagrody warte 15 000 pln.

Na najwyższym miejscu podium stanął Piotr Janosz, który pokazał trudne technicznie i stylowe tricki. Drugi był Tomek Wolak z teamu Burn, który tego wieczoru był jednym z najwyżej latających zawodników. Trzecim z najlepszych tego wieczora okazał się Kuba Dytkowski, dla którego jest to już kolejny udany weekend po tym jak tydzień temu zajął 4. miejsce w czasie Burn Fire&Steel w Innsbrucku.

Obok snowboardzistów o nagrody warte 10 000 pln rywalizowali także narciarze. Po 3 skokach finałowych na najwyższym miejscu na podium wylądował Bartek Sibiga, wyprzedzając aktualnego Mistrza Polski Szczepana Karpiela i Janka Krzysztofa.

Zawody BURNin’ SNOW stały na niezwykle wysokim poziomie. Zgromadzona publiczność podziwiać mogła takie ewolucje jak np. 900, switch 900, 1080 i switch 1080 zarówno w wykonaniu narciarzy jak i snowboardzistów. Niezwykle widowiskowa oprawa, występy Future Folk, Uffie i Hot Chip i energia, którą zapewnił Burn, z pewnością przyczyniły się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery imprezy, która na długo zapamiętana zostanie przez wszystkich obecnych 11 lutego w Szczyrku.

Foto by ogienphoto.com

04-BURNINSNOW-FOTO-MAREKOGIEN

 

05-BURNINSNOW-FOTO-MAREKOGIEN

 

06-BURNINSNOW-FOTO-MAREKOGIEN

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Artykuły

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry