Podążaj za nami

Dobre filmy nie są złe! ; ))

Artykuły

Dobre filmy nie są złe! ; ))

Co roku pojawiają się nowe produkcje filmowe, które coraz to bardziej nakręcają nas do jazdy…

Wracamy z deski…relaks przed telewizorem i znów góry, niesamowici ludzie, triki i wciągająca muzyka, która staje się częścią naszego codziennego życia…do dzieła!: )

(poniżej znajdziecie kilka moich propozycji… nie będę wszystkich dokładnie opisywać, po prostu obejrzyjcie i same się przekonajcie że warto); )

„Against The Grain”

Film w pewnym sensie dokumentalny, ukazuje życie jednej z największych gwiazd damskiego snowboardingu – Tary Dakides. Ta dziewczyna triumfowała nie tylko w świecie snowboardu, pokonała wiele przeszkód życiowych i dzięki temu zaszła tak daleko. Jak już wspominałam, nie jest to film typowo snowboardowy, ale warto go obejrzeć i poznać ciekawe życie Tary: )

„See What I See”

Dziewczyny z teamu Roxy wraz z przyjaciółkami „przedstawiają” nowe oblicze damskiego snowboardingu. Przekonacie się, że snowboard to naprawdę styl życia tych niezwykłych dziewczyn. Polecam również wcześniejszy film „La La Land”!

„That’s It That’s All”

UWAGA! On uzależnia !: D Nasamowity film Travisa Rice’a, jego snowboardowe przygody z mocną ekipą, nowe triki, wciągająca muzyka, czego potrzeba więcej? Po prostu ideał! Musicie to zobaczyć!: ))

 

„Deeper”

Film Jeremy’ego Jonesa – legendy Big Mountain Ridingu. Reszty nie zdradzam, polecam!: )

 

„Hooked”

Znana już ekipa Piratów…bajkowy klimat, szalony jibbing i podróże…

 

„Don’t Panic”

Niemiecka ekipa filmowa. Film z mocną jazdą i mocnym teamem!…Dobrej muzyki tez nie brakuje; ) Wzruszenia, gęsia skórka i ciarki gwarantowane!

„Now You Know”

 

Snowboard w Kanadzie. Wyjątkowe góry, gdzie zawsze jest śnieg. Miasta w których tez jest śnieg, ale najlepiej jeździ się po poręczach. Około trzydziestu świetnych riderów, w niezywkłych miejscach, z zadziwiającymi trickami.

To tylko kilka dobrych filmów…jest ich dużo więcej; ))

Miłego oglądania!: *

Weronika

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Artykuły

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry