Podążaj za nami

2 SPORTS FILM FESTIVAL

Newsy

2 SPORTS FILM FESTIVAL

Wspinasz się po górach, nurkujesz lub jeździsz na nartach albo snowboardzie? A może kręcą Cię motocykle? Jeśli sporty ekstremalne – tak jak nam – są Ci szczególnie bliskie, to 2 SPORTS FILM FESTIVAL jest idealnym miejscem, abyś podzielił się z innymi swoimi doświadczeniami.

Zgłoś się do nas z krótkometrażowymi nagraniami bez względu na to, czy są to filmy amatorskie, czy profesjonalne. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek i historia, którą ma do opowiedzenia. Przesłane nagrania będą pokazywane w naszych klubach festiwalowych. Dodatkowo filmy wezmą udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają cenne nagrody ufundowane przez GoPro, m.in. wysokiej jakości kamera GoPro HD Hero z akcesoriami.

Dołącz do nas! Niech każdy pozna Twoją pasję!

Regulamin i kartę zgłoszeń znajdziesz na naszej stronie festiwalowej festival.360stopni.org w zakładce zgłoszenia. Na Twoje filmy czekamy do 20 listopada 2012 roku.

Filmy z kartą zgłoszeniową prześlij na adres Mayfly Sp. z o.o. , ul. Pasteura 4/6 m. 54, 02-093 Warszawa, bądź na e-mail: michal_kosinski@mayfly.pl

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry