Dołącz do nas

Fabryka śniegu w Karpaczu

Newsy

Fabryka śniegu w Karpaczu

Nadchodzący sezon narciarski 2016/2017 na stoku Karpacz Biały Jar, z całą pewnością będzie należał do najbardziej udanych bez względu na panujące warunki pogodowe. Wszystko za sprawą inwestycji w „fabrykę” do produkcji śniegu, która sprawdza się nawet w dodatnich temperaturach.

Snow Factory w Białym Jarze to pierwsze tak zaawansowane technologicznie urządzenie w Polsce. Umożliwia ono w ciągu 24h wytworzyć 100m3 białego puchu, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie, może uzupełnić braki śniegu na stokach.

Na uwagę zasługuje także fakt, możliwości produkcji śniegu nawet w dodatnich temperaturach, co z całą pewnością ułatwi uzupełnienie białego puchu w momentach niesprzyjających warunków atmosferycznych. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w trakcie organizacji zarówno wielu wydarzeń zimowych, jak i letnich.

Fabryki śniegu są już wykorzystywane w kurortach narciarskich na całym świecie i spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba uzupełnienia śnieżnego puchu.

Urządzenie w szybki sposób ochładza wodę do temperatury zamarzania i w efekcie końcowym otrzymywane są „suche śnieżynki” o najwyższym stopniu zamrożenia. Fabryka śniegu gotowa jest do pracy zaraz po podłączeniu do prądu i może pracować przez całą dobę, bez względu na temperaturę powietrza i wody.

Kilka dni temu Winterpol Karpacz Biały Jar, przygotował ofertę specjalną dla wszystkich fanów zimowej jazdy po stokach.

Dokonując zakupu karnetu do 31 października na stronie internetowej Winterpol Karpacz, można liczyć na zniżkę nawet do -35%. Wybrane karnety upoważniają także do dłuższej jazdy na stoku o 3h.

zdje-cie-1 zdje-cie-2 zdje-cie-3

Kontynuuj czytanie
To może Cię zainteresować ...
Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca

Do góry